Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Monitory: Jak se dá tento problém řešit ?

Neregistrovaný (0)|3.9.2010 15:59
Tazatel: Nomád

Znění dotazu: Po zapnutí PC mi normálně naběhne počítač a u obrazovky mi svití jen dioda a mám černou obrazovku pochvíli kdy by mělo naběhnout windows uvitání začne obrazovka poblikávat z černý na světlejší černou a dioda v pravidelných intervalech bliká.
Stalo se to když sem zapnul počítač vše naběhlo, po poklikání na ikonu Firefox se ozvalo "pink" a obrazovka zčernala od tý doby jsou přiznaky stejné jak už jsem popsal...
Děkuji

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Monitor LCD 22" palců stříbrno-černej Samsung
kevin00 (10238)|3.9.2010 16:23
Co třeba napsat přesný typ monitoru :rolleyes:
kevin00 (10238)|3.9.2010 16:36
[quote]Tazatel: Nomád
Znění dotazu: SyncMaster 920 N Samsung[/quote]

Co třeba nezakládat nové téma a pokračovat v již založeném :runaway
Neregistrovaný (0)|3.9.2010 16:59
jj, firefox ti zničil monitor, příště na jeho ikonu radši nepoklikávej!!
Neregistrovaný (0)|3.9.2010 17:06
[quote=Neregistrovaný;399998]jj, firefox ti zničil monitor, příště na jeho ikonu radši nepoklikávej!![/quote]

co tak normální důvod, omlouvám se za to nové téma ale je to poprvé co pišu na podobné forum...
r34ktor (7477)|3.9.2010 17:34
V první řadě bych zjistil, zda je problém opravdu v monitoru, nebo PC. Zkus připojit monitor k jinému PC (NTB), nebo naopak jiný monitor ke tvému počítači.
Neregistrovaný (0)|3.9.2010 22:34
[quote=r34ktor;400004]V první řadě bych zjistil, zda je problém opravdu v monitoru, nebo PC. Zkus připojit monitor k jinému PC (NTB), nebo naopak jiný monitor ke tvému počítači.[/quote]

problém je opravdu v monitoru zkoušeli jsme ho připojit k jinému počítači a nešel...zejtra se podívám zda je to podsvícením...pomocí baterky