Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou Grafiku potřebuju?

Belbas (362)|11.9.2010 10:55
Zdravím
Rozhoduju se nad sestavou nového PC. Jenže tak trochu nevím co chci. Tím pádem nevím jaký si mám stanovit limit. Chci si zahrát alespoň momentálně skoro všechny hry (mafia2, GTA IV, Assasins Creed2, Batman Arkham Asylum, atd.). Také bych chtěl aby mi karta vydržela alespon tak dva-tři roky. Nevím jestli má cenu kupovat GTX460 nebo bude stačit ATI 4770. S cenou celého počítače bych se rád vešel do 15 000. Rád bych věděl jakou část pěnez mám potom věnovat grafice. Monitor mám 23" (1920x1080).
kevin00 (10238)|11.9.2010 10:58
Bylo by lepší, kdyby jsi v sekci Potřebuji doporučit sestavu nebo notebook založil nový thread, vyplnil formulář a my Ti nějakou sestavu doporučíme ;) Při rozpočtu x Kč se nedá říci, že y Kč se má investovat do této komponenty a z Kč do komponenty jiné. Sestava se staví vyváženě s ohledem na celkový rozpočet.
Belbas (362)|11.9.2010 11:05
[quote=kevin00;401748]Bylo by lepší, kdyby jsi v sekci Potřebuji doporučit sestavu nebo notebook založil nový thread, vyplnil formulář a my Ti nějakou sestavu doporučíme ;) Při rozpočtu x Kč se nedá říci, že y Kč se má investovat do této komponenty a z Kč do komponenty jiné. Sestava se staví vyváženě s ohledem na celkový rozpočet.[/quote]

dobře díky