Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: Chyby v obraze

Neregistrovaný (0)|30.9.2010 07:18
Tazatel: Josef Komenda

Znění dotazu: Dobrý den, mám od kamaráda GK GF 8800GTS 320Mb a stěžoval si že mu ?"blbne?". Vzal jsem ji domů do svého PC a zjistil jsem že jsou nějak rozhašené barvy když ke GK připojím monitor....už v biosu ?( místo bílé je taková růžová, místo zelené zase černá atd, Celý systém má takový nádech červené.....monitorem to ale není. Zkoušel jsem přehrát na GK bios ale pořád to dělá to samé. Nevíte čím by to mohlo být? jestli špatný čip ......Děkuji Komenda
HADES (37)|30.9.2010 07:57
Připojuješ to analogově nebo digitálně?
Jinak když už to dělá hned v biosu tak to bude nejspíš HW problém a asi nepůjde vyřešit jinak než zásahem do HW
Josef Komenda (0)|30.9.2010 10:32
Připojuji to přes redukci z DVI na VGA ...... jinak si taky myslím že to bude chyba HW, já jen jestli s tím nemá někdo skušenost, jestli to někdo nespravil. Chci si ji dát na výstavku do rámečku :-D ale musím vyzkoušet jestli se s tím opravdu nedá něco dělat.....nechci ji ničit jestli je nějaká možnost opravy. Já mám jinak GTX470 a tuhle 8800 gts jsem chtěl max použít na počítání PhysX
johny__g (6387)|30.9.2010 13:09
A nemůžeš to připojit přímo na DVI (snad máš LCD)? Zkusit oba výstupy. Kromě těch barev, karta jede? Zkoušel jsi něco ve 3D?
16cmfan (2153)|30.9.2010 13:13
Podľa mňa tá grafika jednoducho odchádza. Už aj jeho kamarát, ako opisuje na začiatku sa sťažoval na to, že mu blbne GK. Takže asi monitor môžme vylúčiť. Naviac si myslím, že u týchto kariet je to celkom bežná vec. Ak ju máte zadarmo tak si môžete kartu "zapiecť" :) Berte to ako môj názor, ešte vyskúšajte johnyho radu s DVI.
Josef Komenda (0)|30.9.2010 13:16
Je fakt že jsem druhé DVI nezkoušel. LCD monitor mám ale bohužel jen s analogem. Zkusím ještě doma to druhé DVI a uvidím jestli to něco dělá nebo ne.....
robky (3195)|30.9.2010 13:21
Vyskúšaj takisto druhý kábel a inú redukciu d-sub/DVI ....