Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: Ovladače na GK 275

Neregistrovaný (0)|1.10.2010 21:15
Tazatel: Spacemann

Znění dotazu: Mám problém s grafickou kartou od Gigabytu konkrétně GV-N275UD-896H a ovladači. U určitých ovladačů mi při připojení monitoru pře DVI počítač přestane fungovat. Teda počítač funguje, ale zasekne se obraz a jde slyšet jenom zvuk. Pomůže až restart přes tlačítko na bedně. Potřeboval bych tedy vědět jestli má někdo s touto graf. kartou zkušenosti a jakej ovladač by byl nejvhodnější. Děkuji

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Grafická karta: Gigabite GV-N275UD-896H. Monitor EIZO S1910 a operační systém Windows 7 profesional 32bit.
kevin00 (10238)|1.10.2010 22:09
Jsi si jist, že je to problém způsobem grafickou kartou ? Otestoval bych celkově systém, zda-li je stabilní pomocí OCCT, grafickou kartu otestuj pomocí MSI Kombustoru. Jaké jsou teploty komponent - zjistíš pomocí Everestu.

Jaký je zbytek sestavy - uveď i výrobce a wattáž zdroje.
Neregistrovaný (0)|2.10.2010 14:54
procesor Intel Quad Q9400, zdraj Tagan 600W, deska ASUS P5Q3, paměti 2x2giga, gk gigabite NVidia 275, test GK bechmark teplota 77, a test stability max teplota 91, memtest pamětí Ok, procesor taky ok teplota max 55. Ted když mám monitor připojenej přes analog tak jde všechno v pohodě.