Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ATI Radeon HD3650, problem s instalací ovladačů

sysel20 (7)|10.11.2010 21:00
Zdravim,
predem se omlouvam za to ze se ptam na to co uz zde bylo na podobny nebo dokonce stejny zpusob, ale vazne uz si nevim rady.
V cem je problem. Mam grafickou kartu ATI Radeon HD3650 AGP, ale nemam k ni originalni CD s ovladaci. Kompletne jsem odinstaloval stare graficke ovladace dle pokynu zde na foru, restartoval PC a pokousel se nainstalovat 10-10_agp-hotfix_xp32_dd_ccc. Problem je v tom ze instalacka rozpozna kartu jako VisionTek Radeon HD2600 XT AGP. Zkousel jsem snad vsechny mozne rady co jsem se zde docetl, i jinde, ale nic nepomohlo, vazne si uz nevim rady jak tu kartu poradne zprovoznit. Zatim to funguje tak ze jsem nechal naistalovane ty ovladace co mi ukazuji kartu spatne, at mam aspon zakladni funkcnost na plose, tim myslim aby se mi obraz nesekal.

PC sestava:

CPU Intel Pentium 4 3GHz
Zakladní deska: ConRoe865PE
Pamet: 1024 MB
Operacni system: WinXP
Zdroj: 350W
Devouver (304)|10.11.2010 21:51
Na internetu neexistují jiné ovladače? Třeba starší nebo novější?
Jinak jste si vážně jistý že jde o HD3650? Protože se mi při reklamaci stalo že mi tam hodili místo Geforce 7800GT 7500GT. Po naběhnutí do shopu, mi ihned dali 7800GT novou.
sysel20 (7)|10.11.2010 22:06
[quote=Devouver;415515]Na internetu neexistují jiné ovladače? Třeba starší nebo novější?
Jinak jste si vážně jistý že jde o HD3650? Protože se mi při reklamaci stalo že mi tam hodili místo Geforce 7800GT 7500GT. Po naběhnutí do shopu, mi ihned dali 7800GT novou.[/quote]

No problem je ze jakozto puvodni nebo originalni ovladace jsem na netu nenasel, jen tzv. tyto hotfixy jenz jsou uvedeny na oficialnich strankach ati. Vsichni doporucovali prave tyto hotfixy, popripade ty nejnovejsi, me osobne prijde ze aby ten hotfix fungoval tak je prave treba originalni ovladac, jenze ten na netu asi nesezenu, aspon dle me je to nejspis tim. Jinak ano, jsem si jist ze je to HD3650. Co hlavne nechapu proc porad vidi tu HD2600.
sysel20 (7)|10.11.2010 23:16
Tak jsem to konecne rozchodil a nainstaloval ovladace. Problem byl v tom ze: Dokazal jsem najit udajne puvodni ovladace, verze 8.12, jenze system v instalacce nedokazal rozpoznat ovladace. Na jednom zahranicnim foru se o tom zminovali, ze tam ta verze 3650 proste chybi a proto je treba ji tam do te instalacky dopsat manualne. Tak jsem ucinil, a nechal pak system rozpoznat znova hardware a uz jej nasel a nainstaloval.
Kdyby mel nekdo podobny problem, tady je to presne popsane, asi uprostred topiku - http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=279&threadid=88152&enterthread=y