Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Češtiny do programů u Win 7 64bit

lape (109)|4.1.2011 17:45
Ahoj.Mám problém dostat češtiny do programů pod win 7.Momentálně se jedná o programy GOM PLAYER,Cyberlink power director 8 a Winamp.Pod XP to šlo v pohodě,tady se to sice tváří a i píše,že čeština byla nainstalována,ale po spuštění jede program v angličtině.U těch přehrávačů je mě to celkem jedno,ale u toho Power directoru už by se čeština hodila.Nešla ani když jsem měl ty 7 32bit,ty jsem dal na zkoušku,ale hned jsem zjistil,že nemám ovladače na grafiku zvukovku atd,takže jsem se po dni vrátil k XP.Teď už jsem postahoval všechny potřebné ovladače a dnes tam foukl Win 7 64 bit.64 proto abych mohl využívat celé 4GB RAM,protože pod 32 bit to umí jen 3,25GB.Jinak všechno jede,teda kromě scaneru,ale s tím se nedá nic dělat,holt je to "značka" Artec :)Neví někdo jestli pro funkčnost těch češtin nestačí jen někde ve win něco nastavit?
kevin00 (10238)|4.1.2011 17:57
Jedná se o legální Win7 ?
Instaluješ správnou verzi češtiny na správnou verzi programu ? Přepnul jsi si v programu jazyk z cizího na český ?
lape (109)|4.1.2011 18:10
Win legál ano,verzi češtiny instaluji správnou,před pár dny jsem ji v XP použil a fungovala,přepnutí jazyka nikde v menu není,nebo to tam nevidím.U GOM PLayeru angličtina nevadí,akorát ten power director by to chtělo počeštit.V těch XP se prostě čeština nainstalovala a po spuštění programu už jel program v češtině.
kevin00 (10238)|4.1.2011 18:13
Dá se PowerDirector stáhnout v demo verzi ? Pokud ano dej mi sem odkaz a odkaz na češtinu, kterou jsi instaloval. Mohu tedy vyzkoušet pouze ve VirtualBoxu s Win Vista :notsure
lape (109)|4.1.2011 18:19
Zkusím pohledat.Já jsem to stahl jako celek z warezu.Jinak už jsem tam teda našel kde se přepínají jazyky,ale čeština tam není ani po prý úspěšné instalaci
lape (109)|4.1.2011 18:29
EditorPO (2819)|4.1.2011 21:24
Skontroluj si, či aktualizačný program inštaluje češtinu do správneho adresára.

A toto si čítal?
[quote]Poznámka pro uživatele Windows Vista!! Pokud máte ve Vistách zapnutou funkci "Řízení uživatelských účtů" (UAC), tak jí musíte nejprve vypnout. Po nainstalování překladu jí opět zapněte. Jelikož jsem překlad prováděl na Windows XP Pro 32Bit, nezaručuji, že bude překlad pod Windows Vista 64Bit správně pracovat nebo nainstalovat.[/quote]
lape (109)|5.1.2011 08:30
Do správného adresáře to instaluju na 100%.A to druhé jsem nečetl,ale zkusím to.Já jsem si myslel,že to dělá něco zapnutého ve win,akorát jsem nevěděl kde a co hledat.Zkusím jestli to bude fungovat i v 7.Díky za tip

Tak jo funguje to.Takže děkuju mockrát pán velkomožný :) :)