Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunguje CD key po reinstalu

m1ch3l (134)|27.1.2011 17:53
Zdravim, mám problém. U HP Pavilion 6741CS byl nainstalovanej Windows Vista 32 bit OEM. Jelikož kleknul hdd, tak jsem koupil nový hdd a z MSDNAA jsem stáhnul Vistu X86 a snažil jsem se nainstalovat. Při instalaci jsem napsal cd key z licenčního štítku a psalo, že to je neplatné. Tak jsem z nabídky vybral Home Premium a dal instalovat. Instalace proběhla v pořádku, ale i přez to, že se jedná o originální OEM licenci a byl měněn pouze HDD, Vista mi nechce product key vzít. Nějaký nápad, jak dál postupovat?
kevin00 (10238)|27.1.2011 18:00
Když znovu zadáš sn ve Win a je označen za neplatný, lze os aktivovat po telefonu, kdy Ti j nadiktováno x místné číslo podle ID. To zapíšeš do vyvolaného formuláře a aktivuješ Win.
zsdx (2098)|27.1.2011 18:02
[quote=m1ch3l;431771]z MSDNAA jsem stáhnul Vistu X86 a snažil jsem se nainstalovat. Při instalaci jsem napsal cd key z licenčního štítku a psalo, že to je neplatné.[/quote]

MSDNAA bere jine klice nez OEM /a naopak/, pujc si od nekoho bezne [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
r34ktor (7477)|27.1.2011 18:10
Proč nepoužiješ sériové číslo získané z MSDNAA?
m1ch3l (134)|28.1.2011 15:13
[quote=kevin00;431773]Když znovu zadáš sn ve Win a je označen za neplatný, lze os aktivovat po telefonu, kdy Ti j nadiktováno x místné číslo podle ID. To zapíšeš do vyvolaného formuláře a aktivuješ Win.[/quote]

Bohužel, ikdyž jsem zkoušel aktivaci po telefonu, tak bych nejdříve musel zadat SN do Windowsu, ale on mě to nenechá potvrdit...

Add k tomu OEM DVD:Snad na dvd nezáleží ne? Záleží na SN a počítači
ADD2: z MSDNAA použít nemohu, odtud jsem stahoval pouze DVD...Nebyl to můj účet...
zsdx (2098)|28.1.2011 15:38
[quote=m1ch3l;431925]Bohužel, ikdyž jsem zkoušel aktivaci po telefonu, tak bych nejdříve musel zadat SN do Windowsu, ale on mě to nenechá potvrdit...

Add k tomu OEM DVD:Snad na dvd nezáleží ne? Záleží na SN a počítači
ADD2: z MSDNAA použít nemohu, odtud jsem stahoval pouze DVD...Nebyl to můj účet...[/quote]

Tlf: to se dalo cekat, ze kdyz nemas zadane zadne cislo, ze te to nenecha aktivovat :rolleyes:
DVD: jak vidis, zalezi.
MSDNAA: klic obdrzis u spravce licence /ve skole/.
m1ch3l (134)|28.1.2011 21:50
[quote=zsdx;431931]Tlf: to se dalo cekat, ze kdyz nemas zadane zadne cislo, ze te to nenecha aktivovat :rolleyes:
DVD: jak vidis, zalezi.
MSDNAA: klic obdrzis u spravce licence /ve skole/.[/quote]

OK...Pls CLOSE...