Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: problem se skype

Neregistrovaný (0)|1.2.2011 12:40
Tazatel: sencor11

Znění dotazu: Uz si s tim nevim rady normalne to fungovalo a tekdykoliv mi vyskoci okenko skype s prihlasenim zadam jmeno a heslo jakmile se chci prihlasit tak notas zamrzne nic nereaguje,klavesnice atd. to same se stava,kdyz jsem zkousel treba vyhledat aktualizace na skypu take vsechno zamrzne zkousel jsem to odinstalovat nainstalovat a stale problem pretrvava nic se neda na notasu nefunguje tak zbyva pouze nasilne vypnuti???Uz 4 dny to zkousim pisu vsude mozne a stale noic????Ve firewallu potvrzenou vyjimku mam,ale znamy se mi hrabal do konfigurace systemu a hlavne do sluzeb kde jsou povoleny programy po spusteni mozna je problem v tom?Nevim si s tim rady?Diky strasne moc za jakoukoli pomoc
OS vista 32 bitd

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: vista 32
kocourleo (110)|1.2.2011 13:07
Pak bych asi žádal od známého, ať ti napíše, které služby vlastně zakazoval (a proč). A smazal jsi při reinstalaci Skypu i profil? Nejprve si ho někam zazálohuj a pak ho smaž (měl bys ho asi najít zde: c:\Users\právě_přihlášený_uživatel\AppData\Local\Skype - "asi" píšu proto, že ve winxp je to trošku jinde). Pak reinstaluj Skype (anebo ho zkus nejprve spustit, jestli se to nevyřeší).
johny__g (6387)|1.2.2011 13:08
Co nějaký bod obnovení, předtím než se v tom známý hrabal. BTW, onen "odborník" neví?
r34ktor (7477)|1.2.2011 15:37
Nedávno jsem na několika počítačích řešil podobný problém (projevy se mírně lišili dle OS). Po analýze příznaků se domnívám, že problém je na straně Skypu, respektive blíže nespecifické chyby v řadě 5.x, která na jistých konfiguracích prostě padá. Řešením je downgrade na verzi 4.2.0.141 Beta.