Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Základní desky: ovladač chipsetu

Neregistrovaný (0)|22.3.2011 21:40
Tazatel: Jakub

Znění dotazu: Ahoj,mám základní desku Asus MAXIMUS lll Formula a potřeboval bych zjistit,jaký mám nainstalovaný ovladač chipsetu Intel P55 abych ho mohl popřípadě aktualizovat,v Everestu to neumím najít(pokud to tam vůbec je) a jinak nevím jak to zjistit.Mohl by mi prosím někdo poradit jak na to?Předem děkuji
kevin00 (10238)|22.3.2011 21:58
Nejnovější ovladač chipsetu nalezneš ke stažení na stránkách výrobce. Pokud vše funguje jak má a nejsou nějaké problémy není třeba ovladače aktualizovat.
Neregistrovaný (0)|22.3.2011 22:17
[quote=kevin00;442735]Nejnovější ovladač chipsetu nalezneš ke stažení na stránkách výrobce. Pokud vše funguje jak má a nejsou nějaké problémy není třeba ovladače aktualizovat.[/quote]

Ale kde a jak zjistím jaký mám ten aktuální,abych mohl poznat že je starší než ten u výrobce desky?To bych potřeboval vědět a na to jsem se hlavně ptal.Dík
zsdx (2098)|23.3.2011 15:15
[quote=Neregistrovaný;442742]Ale kde a jak zjistím jaký mám ten aktuální,abych mohl poznat že je starší než ten u výrobce desky?To bych potřeboval vědět a na to jsem se hlavně ptal.Dík[/quote]

Jestli jsi jiz nejaky rucne instaloval, budes o tom mit log a readme v C:\Intel\..., kde bude uvedena i verze.