Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s WiFi

kalcit (3)|19.4.2011 10:41
Rad bych se zeptal jestli ma nekdo stejny problem s WiFi a jak se da vyresit.

Na notebooku mi odesla zastrcka na kabel LAN, a od te doby se na internet pripojuji pres WiFi v mem notebooku. Temer pokazde mi vsak po nejake dobe internet spadne, objevi se ikona s zlutym trojuhelnikem LIMITED CONNECTIVITY a internetove pripojeni se ztrati. Notebook pote nedokaze najit zadnou sit a nezbyva mi nic jineho nez restartovat.

Nevite nekdo cim to je a jak tento problem vyresit?
zsdx (2098)|19.4.2011 12:58
[quote=kalcit]Notebook pote nedokaze najit zadnou sit a nezbyva mi nic jineho nez restartovat.[/quote]

Dve veci - sitova karta a sluzba Automaticka konfigurace bezdratovych siti - muzes zkusit jedno, druhe nebo oboje restartovat, je to urcite rychlejsi nez kompletni restart. Sluzba je jasna, kartu muzes zakazat vicero zpusoby - nejsnazsi by byla klavesova zkratka Fn+neco ci mechanicky prepinac/tlacitko na tele notesu (pokud tam je).
Pricin muze byt povicero, ale zacal bych takto zlehka.
kalcit (3)|19.4.2011 15:01
[quote=zsdx;446828]Dve veci - sitova karta a sluzba Automaticka konfigurace bezdratovych siti - muzes zkusit jedno, druhe nebo oboje restartovat, je to urcite rychlejsi nez kompletni restart. Sluzba je jasna, kartu muzes zakazat vicero zpusoby - nejsnazsi by byla klavesova zkratka Fn+neco ci mechanicky prepinac/tlacitko na tele notesu (pokud tam je).
Pricin muze byt povicero, ale zacal bych takto zlehka.[/quote]



Restart Automaticke konfigurace bezdratovych siti ani restart mechanickym tlacitkem na notasu bohuzel nepomaha. Po restartu nenalezne notas vubec zadnou sit a nezbyva nez restartovat cely system.
zsdx (2098)|19.4.2011 19:42
[quote=kalcit;446861]Restart Automaticke konfigurace bezdratovych siti ani restart mechanickym tlacitkem na notasu bohuzel nepomaha. Po restartu nenalezne notas vubec zadnou sit a nezbyva nez restartovat cely system.[/quote]

Tak sem s tim - co je to za notes, jaka je WiFi karta, jeji ovladace, co mas za Windows apod.
Nebo si dokup externi kartu na dratovou sit a mas po problemu - jsou do USB, PCMCIA i do ExpressCard slotu, takze ti nejaka bude pasovat.
kalcit (3)|20.4.2011 10:51
[quote=zsdx;446921]Tak sem s tim - co je to za notes, jaka je WiFi karta, jeji ovladace, co mas za Windows apod.
Nebo si dokup externi kartu na dratovou sit a mas po problemu - jsou do USB, PCMCIA i do ExpressCard slotu, takze ti nejaka bude pasovat.[/quote]

Pomuze tohle?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
zsdx (2098)|20.4.2011 14:23
[quote=kalcit;447005]Pomuze tohle?[/quote]

Psal jsem dratovou - tedy neco jako [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ci [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
Kubajs66 (171)|22.4.2011 14:36
[quote=zsdx;446921]Tak sem s tim - co je to za notes, jaka je WiFi karta, jeji ovladace, co mas za Windows apod.
Nebo si dokup externi kartu na dratovou sit a mas po problemu - jsou do USB, PCMCIA i do ExpressCard slotu, takze ti nejaka bude pasovat.[/quote]

Používám externí USB urcitě bych taky doporučil,je tam i výhoda že tahle periferie značně zvýší i dosah :)