Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): zavírání programů

Neregistrovaný (0)|13.5.2011 14:31
Tazatel: aja

Znění dotazu: Mám notebook cca 4 roky.Poslední měsíc se můj počítač při startování několikanásobně zpomalil. Trvá to také 20 minut, než lze počítač po nastartování používat. Po celou dobu pracuje. Když chci uzavřít některý z programů, který jsem právě používala a kliknu na křížek v pravém horním rohu monitoru, tak se na monitoru otevřená stránka pomalu roluje shora dolů jako roleta. Za stahovanou stránkou se objevuje prázdáná stránka a teprve po chvíli naskácí na monitor ikony. Před tím počítač pracoval normálně. Připadá mi, že se tak stalo po stažení souboru NOKIA OVI Suite. Jde s tím něco dělat? Děkuji za odpověď.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Pracuji v operačním systému XP. Jsem laik, neumí to blíže specifikovat
kevin00 (10238)|13.5.2011 17:57
Kdy došlo k tomuto rapidnímu zpomalení systému ? Bezprostředně po instalaci Nokia OVI Suite ?
Vlož log z HijackThis. Pročisti systém pomocí CCleaneru, vlož sem screen CCleaneru z Nástroje -> Start, aby bylo vidět co vše se TI spouští po startu systému. Proveď defragmentaci pevného disku pomocí Defraggler.
r34ktor (7477)|13.5.2011 19:24
Jaké je vytížení procesoru během práce (najdeš ho ve Správci úloh na kartě Výkon)?