Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

IP kamera XtendLan XL-ICA-301

Laborec425 (1)|18.5.2011 10:50
Dobrý den, mám tuto ip kameru a potřeboval bych poradit, jak dostat snímky z kamery na internet. Četl jsem o streamování videa z kamery, ale na to bych nejspíš potřeboval mít veřejnou ip adresu, kterou můj poskytovatel internetu v současné době nenabízí :(.
Zkoušel jsem druhou možnost. Posílat pouze snímky na ftp, aby se na mojí web stránce zobrazovaly. Podařilo se mi snímky odeslat, ale jsou pojmenované dlouhým názvem s časem (např. 20110518104756.jpg). Mohl by mi, prosím, někdo s tímto problémem poradit? Třeba nějak přejmenovat tyto odeslané soubory nebo něco pozměnit v html kódu webové stránky, aby se mi nějakým způsobem zobrazovaly tyto odeslané snímky na webové stránce.
Předem moc děkuji za rady :).
|Mio| (1333)|19.5.2011 21:56
Nevim jak presne tahle, ale v nastaveni uploadu na ftp by mely byt i volby nazvu souboru, konkretne tam bude promena DATE ci tak nejak a tu staci prepsat na staticky nazev pod kterym se bude na server uploadovat.

A co se tyka zobrazovani, lze pouzit systemove promene a vygenerovat spravny nazev souboru podle aktualniho data a casu.