Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odepřený přístup na pevný disk C:

dzandra (1368)|20.5.2007 21:37
Mám menší problém, jakmile se pokusím na kompu prest tento počítat dostat na c-drive , nahodím mi to hlášku přístup odepřen. problém je že přes total cmd, průzkumníka a podobné programy se na ten disk dostanu, řešil jsem to i s microsoftem,ale moc mi nepomohli. no tak se ukažte vy :D.
problem.JPG
tgfh (2985)|20.5.2007 21:40
Takový bug :D

Mám jednoduché řešení: ;)
Format a reinstal winu :D
BlackFrog (563)|20.5.2007 21:42
nebo chodit pres pruzkumnika :D
dzandra (1368)|20.5.2007 21:54
To není řešení, re-install umí každý, půzkumínka ovládat taky, i když dupad se s tím taky nestojí za to, ale co zkusím na to příjít.
BlackFrog (563)|20.5.2007 21:59
tohle je ale fakt divný bug a pochybuju že s tím něco půjde... ale třeba jo:)
P@pi (1519)|20.5.2007 22:04
Znám tento problém s flashkama, ale s místním diskem? Ne, opravdu nevim, ale jde mi o jinou věc.

Já nevim, že je takový problém abys dodržoval pravidla :rolleyes:.
Tvé oblíbené nápady s warezem a teď opravdu fantastický název threadu "Jsem z toho magor". Aspoň trochu se snaž dodžovat "etiku". Díky ;)
dzandra (1368)|20.5.2007 22:05
No microsoft linka, neporadila, no teda po hodině telefonování se mi už moc nechtělo, navíc byl pátek a 17tá pryč a to je čas ne pivko, no a o víkendu moc času nebylo, dám tomu zítřek a pak na to kašlu, ale za ty léta a hromady problému mě taková konina nemůže přece přechcat :D

[QUOTE=P@pi]Znám tento problém s flashkama, ale s místním diskem? Ne, opravdu nevim, ale jde mi o jinou věc.

Já nevim, že je takový problém abys dodržoval pravidla :rolleyes:.
Tvé oblíbené nápady s warezem a teď opravdu fantastický název threadu "Jsem z toho magor". Aspoň trochu se snaž dodžovat "etiku". Díky ;)[/QUOTE]

Warez jsem zavrhnul, ani už nevím co to je , i když mi párkrát pomohl, a názvy taky krapet budu vylepšovat. I když chtěl jsem to napsat krapet sprostěji.

EDIT: Ty seš fakt kolík :D. Zrovna o tom mluvim a první co uděláš, je double post :D. Radši no comment. Používej to milý, přívětivý tlačítko EDIT.
EDIT2: Super, takže si to znoval zkopčil a pod to si ještě strčil další zprávu. Hmmm pravda moc quadpostů tu na fóru neni :rolleyes:.
pas!k (3765)|21.5.2007 05:58
dostanes se na tom disku do zmeny vastnika ? zabezpeceni ?
a8nr (176)|21.5.2007 19:09
A co vir, takový MianCrypt se nějak takhle chová.

Edit: Teda on to je trojan, abych byl přesný.
dzandra (1368)|21.5.2007 21:03
NO tak toho vira neznám, jestli to bude ono, dám zítra vědět.
dzandra (1368)|24.5.2007 09:01
Tak ten vir to nebyl a už mě to přestalo bavit. Kašlu na to, pojede přes total cm nebo průzkumníka. I tak moc dík
elpsycho (1602)|25.1.2008 18:03
S tímhle problémem jsem se taky potýkal, jedná se o infikovaný autorun.inf a našel jsem podrobné video jak to napravit v command line:
http://www.metacafe.com/watch/540221/remove_infected_autorun_inf_from_computer/

Řeči o otvírání starého tématu si nechte, řešení tu nebylo :)