Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavy, notebooky a PDA: Myš

Neregistrovaný (0)|13.6.2011 11:44
Tazatel: Luko07

Znění dotazu: Dobrý den. Chtěl bych poradit. Mám notebook a chtěl bych si k němu pořídit myš. Jenže nevím jestli bezdrátovou nebo normální s drátem? Děkuji
Jandaskunk (2330)|13.6.2011 14:33
K notebooku bych osobně bral asi bezdrát, ale záleží taky kolik do toho můžeš vrazit peněz. Nějakej levnej šunt bezdrát bych k tomu rozhodně nekupoval, problémy jsem s tím už zažil a díky nikdy více.
kevin00 (10238)|13.6.2011 15:58
Pokud je notebook vybaven technologií Bluetooth, doporučuji bluetooth myšku. Nebudeš se muset starat o stick a mít strach, že jej někde "urazíš".
Osobně mám velmi dobrou zkušenost s myškou od [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
alfah4ns (1040)|13.6.2011 16:36
Luko:
hl. nekupovat levné bezdrát myšky, kdyžtak Logitech, Microsoft, apod.

Na co to máš? Jestli na běžnou činnost, je to vpodstatě jedno, jestli i hraješ, nebo např. reslíš v CAD, apod., resp. očekáváš, že tu myš budeš mít v ruce i několik hodin vkuse, neřeš drát/bezdrát a kup si to, co ti dobře padne do ruky. Zápěstí máš jedno a karpální tunel je potvora. Pak nelze smaozřejmě moc radit, protože každý má ruku jinou a každému vyhovuje jiná myš (sám třeba používám pro mně skvěle padnoucí Gigabyte GM-M6880, cože je teda krysa velká jako brno, ale třeba přítelkyni se drží dost blbě, protože je na ni velká až moc...)