Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zvukové karty a kodeky: ozvučení internetu

Neregistrovaný (0)|5.10.2011 00:24
Tazatel: Martina

Znění dotazu: Dobrý večer, už asi 3.den mám takový problém. Zapnu film, video, hudbu v jakémkoli přehrávači v mém počítači a funguje to bez problémů, ale pokud zapnu youtube, myspace nebo jakékoli jiné video, které by se mělo přehrát na internetu, tak prostě obraz funguje bez problémů, ale nejde zvuk. Zkoušela jsem vše a už vážně nevím. Zkoušela jsem i jiný prohlížeč internetový, ale to není rozdíl. Čím může být způsobeno, že prostě mi nefunguje zvuk při čemkoli na internetu? Děkuji moc za odpověď.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Windows XP
Ivo Mašek (507)|5.10.2011 19:24
Mrkněte sem:
http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?hl=cs&answer=58132
a také si zkontrolujte dle přiloženého obrázku.
zvuk.jpg
Neregistrovaný (0)|5.10.2011 22:27
[quote=Ivo Mašek;475711]Mrkněte sem:
http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?hl=cs&answer=58132
a také si zkontrolujte dle přiloženého obrázku.[/quote]

Děkuji moc za odpověď, pomohlo to, teď jde zvuk, sice strašně potichu, i když to mám na maximum, ale alespoň něco teda..Díky, s pozdravem Martina
Neregistrovaný (0)|6.10.2011 10:47
Můžu se teda ještě zeptat o pomoct s tou hlasitostí, je pravda že nainstalování nového flash playeru pomohlo, už jde alespoň nějaký zvuk na tom netu, ale musím mít všechno úplně na maximum, abych to mohla slyšet a to taky není normální...neporadíte mi? nemám tušení, čím to může být..to je to celé asi nějak rozhašené ne? prošla jsem všechny možný rady na internetu, ale zatím mi všechno odpovídá normálu, ale ten zvuk prostě jde strašně potichu...
Ivo Mašek (507)|6.10.2011 12:06
Tady se na dálku už bude těžko radit. Tady bude problém buď v nastavení hlasitostí zvuků na mixážním pultu zvukovky, nebo v konfliktu zařízení, nebo audio kodeků.
tady už bude potřeba, aby si někdo, kdo to zná, k tomu stroji přímo sedl a projel ona nastavení.
Ten základ tam je (to je důležité) - s tím jsem vám pomohl., ale s tím štelováním (prostě s těma drobnostma), to na dálku bohužel nezvládnu.
Neregistrovaný (0)|6.10.2011 23:30
jj chápu, nicméně moc děkuji:)