Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Naddimenzovaná karta

chalupník (82)|16.10.2011 20:43
Ahoj. Mám základní desku s integrovanou grafikou. Ostrý obraz (VGA), žádný problém.Hry nehraju.
Ale potřeboval jsem připojit dva monitory, tak jsem musel zakoupit novou kartu. Tu skoro nejlevnější ASUS VGA nVIDIA EN210 SILENT/DI/512MD2(LP). Ptám se, proč je možné koupit síťovou kartu za 100 Kč a nejlevnější grafiku za 700 Kč? Na co tam mám 512 DDR2 a takt čipu 589 Mhz? Buď tedy používám kancelářské aplikace a k tomu mi stačí S3 Trio64 nebo hraju hry a koupím kartu za 3000,-. K čemu tento segment karet do 1000 Kč?
Georginek (2957)|16.10.2011 23:59
:mistake Ze by pokrok?
Kolik myslis ze z 100Kc vydelaji?
IMHO, kdyz je Ti lito vyhodit 700KC za grafiku, tak si kup jetou za 100Kc prez Aukro, nebo si to pis na papir............
S3Trio64 byla sracka uz pri uvedeni na trh ( s kombinaci s Woodoo2 ) to bylo delo. Ja osobne mel Tro S3D ;) + Woodoo2 6MB a byl sem King :idea
Segment karet do 1000Kc je prave pro lidi jako si ty. IMHO karty naprosto k nicemu - vyhozeni penez, ale potrebujes ji, takze si ji koupis. - kdyz nevlastnis i3,5,7 CPU s integrovanym GPU....
Takze bud budes kafrat, cvanhat, klabosit, kydat a budes psat na papir - podporovat pravek a nebo si ji koupis :D:D:D:D
lavjoy (1628)|17.10.2011 07:43
Ano,přesně tak.Tyhle karty do talíře jsou právě pro ty co.......Se divim že se neumí podtaktovat ta tvá karta :notsure
Na druhou stranu,dnes jsou desky se dvěma výstupy už standart.HDMI/DVI/VGA jak na Intelu tak AMD