Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Well wrc7000 n

grapherX (888)|6.11.2011 17:44
Zdravím,
přes měsíc vlastním tento router. Nastává s ním problém, že po zapnutí funguje správně. Notebooky i mobil se na něj bez problémů přípojí. Po nějaké době provozu (někdy po hodině, někdy až po celém dni) se už nedaří připojit na router. Zařízení co na něm byli připojena od zapnutí routeru fungují správně. Ale stačí se odpojit a znovu připojit a už se nejde připojit. Win 7 píše, že je omezeno připojení. Mobil s Androidem se zasekne při získávání IP adresy. S předchozím routerem D-Link di524 tento problém nikdy nebyl (důvod výměny byl, že WELL má lepší signál ve vedlejší místnosti)
|Mio| (1333)|6.11.2011 18:06
Tak prvni co udelej je ze tam hod z webu vyrobce novej firmware, pokud ve stavajicim vyrobce nepocital s W7 tak to byva casto pricina podobneho chovani.

No a pokud to nepomuze tak nam sem nasyp screenshoty nastaveni toho routeru.


Taky by sis mohl nastavit staticke IP adresy coz by problem nejspis vyresilo, vypada to na na selhani procesu DHCP serveru v routeru, ale je to nepohodlene reseni.
grapherX (888)|1.2.2012 17:53
Zdravím,
tak router byl již po čtvrté na reklamaci. Pokaždé se to vrátilo, jako neuznaná reklamace. Poslední reklamace byla řešená přímo přes vedoucího v pobočce v Brně, také neúspěšně.
Když jsem dal router do ruk člověku, který se zabývá sítěmi. Tak mi hned řekl, že je z něj cítil spálenina.
Když mě ho vrátili po první reklamaci, tak jsem jej zkoušel resetovat do původního nastavení. A nastavit pouze základní věci jako je IP, brána, DNS, maska. Nic víc. Po hodině provozu se mi odpojoval na notebooku i na LAN ne jen na wifi. Když jsem příkazy ipconfig /release a ipconfig /renew získal novou adresu, tak fungoval, ale po chvíli zase odpojil.

Chtěl bych se zeptat jaké mám ještě možnosti na uplatnění na reklamace, nebo jak dále postupovat?
Jedná se o obchod TS Bohemia.

|Mio|: Nastavení statických IP, také nepomohlo. Firmware jsem se díval, že tam byl nejnovější. Když ho zkusím přehrát, nepříjdu o záruku? Nebudou to použít proti mě při reklamaci?

Díky
|Mio| (1333)|2.2.2012 01:38
Asi bych se s tim ne*ral, dal ho na 3 sec do mikrovlny a pak reklamoval jako uplne mrtvej, kdyz to nejde zapnout tak uz reklamaci odmitnout nemuzou.

Bohuzel mam podobnou zkusenost s TS Bohemia, dokud zarizeni jde zapnout tak je podle jejich reklamacniho oddeleni funkcni. Ja kvuli vadnym sektorum na disku a spatnemu adapteru premaznul BIOS NTB, az pak mi uznali reklamaci kdyz nesel zapnout.