Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

dir 600 - zajimavy problem - rada

tnema (0)|27.11.2011 15:36
Hlavni router D link g684t, z nej wifi, na tu je pripojen ovislink 5460 , z ovislinku lan kabel do komplu, internet jede uz x let.

Ted chci na ovislink napichnout dlink dir 600 abych mel wifi po celem patře v domě, vše nastavene vse vali, vše je zpárováno dobře.

Vemu notas s win 7 pripojim se přes wifi na dlink dir 600 – internet jede
Vemu jiný, druhy notas s win xp sp3 a na dlink dir 600 se sice s wifi pripojim, sit vidi, pripoji se ale net nejede. Zkusím z dlinku dir 600 do tohoto druhého ntb dat lan kabel, net jede.

Zkusim vzit tento druhy ntb, s kterym je problem s wifi na dlinka, vemu ho tedy a chci se pripojit na hlavni router g684t přes wifi – internet přes wifi jede.

Ale já potřebuji aby net, wifi, jel s dlink dir 600.

Neptejte se proč to netáhnu z hlavního routeru ? proste to nejde…
Potrebuji aby ten druhy ntb jel přes wifi s dir 600.

Uz nad tim laboruji 2 dny a nechapu to.
Pakrik (86)|27.11.2011 16:33
pouzivas kriptovanie ? ak ano tak ake ? a aky mas nastaveny kanal
tnema (0)|27.11.2011 19:40
wpa/2

kanal 1
Georginek (2957)|27.11.2011 19:45
Ja uz se mnohokrat setkal s tim, ze stasi notasy nepodporovali napriklad kanaly 13+ a sirovani WPA2, musel sem jet na WEP a kanal 1-12
tnema (0)|27.11.2011 20:01
ted jsem to presne tak udelal, aniz bych cetl,

na g684t hlavni router je WEP

na dir 600 jsem mel wpa, ted jsem dal na WEP

problemovy ntb mam doma, ted jsem tedy z hlavniho routeru natahl lan do dir 600,
predtim dir 600 nastavil, dhcp zapnuty, zmeneno sifrovani z WPA na WEP, kanal 3 (predtim 1)

a ted jsem se na problem ntb pres wifi pripojil net jde.


ted musim ale zkusit jeste ten ovislink, ten je uprostred techto dvou routeru, zda to vali, zitra zkusim, ten tam proste musi byt, je to proto ze zdilim net s kamem, proto 3 routery.


nej me zarazi, ze pres vsechny 3 krabkym i wep na hlavnim routeru is wpa na dir 600 se s ntb kde je win 7 pripojim a s tim netbookem, 9 palcu nee.
tnema (0)|28.11.2011 15:52
takže jak to dopadlo:
doma dir 600 lan na g684t, z dir 600 wifi na problemovy ntb, internet jede. (ten jel i predtim)

po zapojeni, ovoslinku mezi tyto dva net pres problem net nejede.

vzal jsem usb wifi,
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
pichl do problem ntb, a v lajně g684t-ovislink-dir 600 a vzduch k usb wifi net jede.

cili problem v ovislinku nebo v wifi ntb, ktery nezna ovislink, ale tipl bych spise problemovou wifi u ntb.

vyřešeno