Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Hra Dirt 2

Neregistrovaný (0)|3.2.2012 04:50
Tazatel: Petr

Znění dotazu: Ahoj,nevíte někdo proč mi nejde pod Win XP 32 bit spustit hra Dirt 2? Napadlo mě jestli to není tím,že XP nepodporují dx11,kartu mám ale ATI 5870 a ta dx11 umí.Dík za radu.
DrZelenka (2491)|3.2.2012 09:09
[quote=Neregistrovaný;492145]Tazatel: Petr

Znění dotazu: Ahoj,nevíte někdo proč mi nejde pod Win XP 32 bit spustit hra Dirt 2? Napadlo mě jestli to není tím,že XP nepodporují dx11,kartu mám ale ATI 5870 a ta dx11 umí.Dík za radu.[/quote]

Windows XP podporují maximálně DX9. Ale koukal jsem, že na XP by fungovat měl (jako DX9 - to co má dx 11 navíc tam nebude fungovat). Co to hlásí za chybu?
Neregistrovaný (0)|3.2.2012 11:26
[quote=DrZelenka;492154]Windows XP podporují maximálně DX9. Ale koukal jsem, že na XP by fungovat měl (jako DX9 - to co má dx 11 navíc tam nebude fungovat). Co to hlásí za chybu?[/quote]

Hra po spuštění začne nabíhat,ale hned na to spadne a konec,takže asi to nepojede.Na hlášení o chybě ani nedojde.
Richmond (8084)|3.2.2012 11:32
A nemáš jednu malou část hry (tu od Krakonoše :)) třeba blbě umístěnou nebo "zazálohovanou"? :notsure
Neregistrovaný (0)|3.2.2012 14:32
[quote=Richmond;492168]A nemáš jednu malou část hry (tu od Krakonoše :)) třeba blbě umístěnou nebo "zazálohovanou"? :notsure[/quote]

Hra je stažena ze Steamu,mám kartu z licenčním kódem a XP jsou čerstvě nainstalované a hra taky,takže proč hned Krakonoš?Máš divný způsoby.
Richmond (8084)|3.2.2012 16:13
Třeba protože to nehodilo žádnou hlášku :idea

Promiň promiň, se hned nečerti... Si teda příště napiš na ofic podporu, ju? ;) [SIZE="1"](možná ti ten Krakonoš přijde jako nemorální, ale mě s ním funguje třeba na Steamu koupenej AlienBreed vždycky a ne že zamrzne na blackscreenu když nemám čerstvě restartlý pc)[/SIZE]
Neregistrovaný (0)|3.2.2012 20:24
[quote=Richmond;492215]Třeba protože to nehodilo žádnou hlášku :idea

Promiň promiň, se hned nečerti... Si teda příště napiš na ofic podporu, ju? ;) [SIZE="1"](možná ti ten Krakonoš přijde jako nemorální, ale mě s ním funguje třeba na Steamu koupenej AlienBreed vždycky a ne že zamrzne na blackscreenu když nemám čerstvě restartlý pc)[/SIZE][/quote]

Myslím že by ses měl raději pustit do zahrádky...
Richmond (8084)|3.2.2012 20:43
[quote=Neregistrovaný;492252]Myslím že by ses měl raději pustit do zahrádky...[/quote]
Jasně, beru palčáky a krumpáč :D

Zatím jsi nám napsal akorát to, že jsi přeinstaloval systém a stále nic. Konstruktivní řešení jsi nezkusil žádné (krakonoš, vyhození atiny, případně zkusit jiné ovladače, nespouštět hru ve fullscreenu, dočasně zkusit novější os atp.) Nevím o co ti jde - hru máš zaplacenou, support se na tebe úplně vytento, jinej "release" zkusit nechceš :rolleyes:
Neregistrovaný (0)|5.2.2012 09:27
[quote=Richmond;492254]Jasně, beru palčáky a krumpáč :D

Zatím jsi nám napsal akorát to, že jsi přeinstaloval systém a stále nic. Konstruktivní řešení jsi nezkusil žádné (krakonoš, vyhození atiny, případně zkusit jiné ovladače, nespouštět hru ve fullscreenu, dočasně zkusit novější os atp.) Nevím o co ti jde - hru máš zaplacenou, support se na tebe úplně vytento, jinej "release" zkusit nechceš :rolleyes:[/quote]

Vyřešil jsem to takhle,rozdělil jsem disk a nainstaloval Win7 64bit a už můžu jezdit.Ty XP mám hlavně k vůli starším hrám a programům,které ve Win7 nejedou a nebo moc mizerně a vůbec jsem si neuvědomil,že XP umí maximálně dx 9c,
Richmond (8084)|5.2.2012 09:30
Na hry bych volil spíš 32bit OS, ale hlavně, že ti to frčí ;)
Georginek (2957)|5.2.2012 13:04
Jako rozdil mezi DX9 aDX11 neni skoro vubec zadnej, jedinnej rozdil je ze DX11 je brutalni zabijak vykonu :p
Neregistrovaný (0)|8.2.2012 20:21
[quote=Georginek;492519]Jako rozdil mezi DX9 aDX11 neni skoro vubec zadnej, jedinnej rozdil je ze DX11 je brutalni zabijak vykonu :p[/quote]

Takže chcete tím říct,že by měl Dirt2 v XP 32bit chodit?
Neregistrovaný (0)|9.2.2012 04:01
[quote=Neregistrovaný;493065]Takže chcete tím říct,že by měl Dirt2 v XP 32bit chodit?[/quote]

Ahoj Richmond,tak jsem to nakonec vyřešil instalací Win7 32bit jak jsi mi radil a frčí v nich jak staré hry,tak i staré programy,např.Zoner Callisto 4 a podobně.Já jsem ty 32bitové pořád opomíjel,jelikož většinou mi radili,že 64bit jsou lepší,no hlavně pro spravování paměti,ale já mám stejně osazeny jen 4Gb,takže až tak o moc nepřicházím a máš pravdu,na hry jsou lepší,podle mě jsou 7 vůbec lepší než XP.Dík