Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GeForce GT 320M a ovladače

ReMusiCZ (13)|20.3.2012 19:15
Zdar, na notebooku mám grafiku GT 320M a Win 7 x64. Do verze ovladačů 285.62 mi vše jede parádně, ale když aktualizuju na 295.73 nebo 296.10, tak po spuštění videí (v jakýmkoliv přehrávači) se mi notebook sekne, naběhne modrá obrazovka a následně se notebook restartuje. Verzi ovladačů stahuju správnou pro můj Win. To už dvě zmíněný aktualizační verze nepodporují moji grafiku či co? Taky se to někomu stalo? Díky.
Deee-aN (3834)|20.3.2012 20:43
Ty poslední funkční ovladače nebyly dostatečné? Nebo mají ty novější nějakou novou, zásadní funkci? Jestli ne, nainstaluj ty předchozí a užívej si bezproblémový chod NB. Aktualizovat drivery se vyplatí do určité doby, než začnou být mnohem více optimalizovány pro novější GPU. Já osobně jedu na ovladačích 19x.xx, které fungují dobře.
BTW, co se píše na té BSOD?
ReMusiCZ (13)|20.3.2012 23:12
Zatím dostatečný jsou, ale když jsou novější, proč nepoužít ty, že jo..
Samo sebou, že jsem nahodil zpět ty starší, co jsem koukal co přináší ty nový tak z těch funkcí nic nevyužiju, takže mi to zatím nevadí, ale co časem..? Vyjdou nový hry, budou chtít novější drivery a mě to z neznámých důvodů nepůjde.. Co mi to psalo na BSOD si už nepamatuju, ale bylo to něco se .sys souborem
Deee-aN (3834)|21.3.2012 07:46
Hardware prostě stárne. A výrobci podporují hlavně nové kousky. To by pak lidi hráli na starých GPU i nové hry a nekupovali nové :D.
Mě třeba BF3 píše, abych aktualizoval. Hra ale funguje a těch pár grafických nedokonalostí beru jako únosnou daň za bezproblémový chod PC v době, kdy BF3 nehraju (99%).