Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rychlejší internet?

gladiatus96 (24)|25.3.2012 17:10
Zdravím počítačové guru :)))
Po internetu kolují diskuze, že se dá internet zrychlit pomocí nějaký programů, nebo dokonce nějakýma vychytávkama v hardwaru :D Jen mě zajímá jestli je vůbec něco takového možné a prosím seriózní odpovědi, srandu si dělejte z někoho jiného :D
Další věc..odpovědi ve smyslu, že si mám vyčistit PC od virů, vypnout spomalovací sračičky...to si taky nechte pro sebe :D
speedsnail (4876)|25.3.2012 17:14
Jakej internet by to mělo zrychlovat ? (adsl, wifi, 3G)

Každopádně jsem o ničem takovém neslyšel (pokud pominu speciální mobilní prohlížeče, které komprimují přenášený obsah).
r34ktor (7477)|25.3.2012 17:34
Technické parametry jsou dány na straně poskytovatele. Ale jejich maximálnímu využití může bránit řada věcí. Na straně HW zejména nevhodný router, či AP, respektive špatný signál (u Wi-Fi, 3G, EDGE apod.).

Optimalizovat lze i softwarově. Ať už úpravami nastavení síťové karty, či OS. Za sebe mohou doporučit cFosSpeed, který pomáhá zejména při maximálním vytížení linky. Navíc za přijatelnou cenu.
gladiatus96 (24)|25.3.2012 19:18
[quote=speedsnail;497813]Jakej internet by to mělo zrychlovat ? (adsl, wifi, 3G)

Každopádně jsem o ničem takovém neslyšel (pokud pominu speciální mobilní prohlížeče, které komprimují přenášený obsah).[/quote]

ADSL ;))