Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus EAH6670/DIS/1GD5

paveltaj (3)|12.4.2012 20:44
Zdravím, právě jsem dokončil sestavení a instalaci mého pc. Pc normálně s jinym monitorem funguje, ale v momente kdy připojím monitor asus vk222h přes jakýkkoliv vstup (hdmi-hdmi, dvi-dvi) tak se pc rozjede, monitor zapne ale rozsvítí se jen jedna obrazovka kde je napsane že pc bude za 15s vypnuto, a vubec nevím co stím mužete mi nekdo poradit ? ovladače jsou nejnovější. díky
r34ktor (7477)|12.4.2012 21:08
Pokud to době chápu, nefunguje ani v BIOSU? Jak se chová při propojení přes VGA?
paveltaj (3)|13.4.2012 17:10
Tak už jsem na to přišel. nešlo se právě dostat ani do biosu. nic nereagovalo, po dlouhem zkoušeni jsem zjistil že vadná myš brzdila spustění počítače. nyní už mám novou a vše je ok. Jen jediny problem je že mi nefunguje zatim hdmi propojeni. při zapojeni mmi to napiše jen no signal DVI. Neměl bys nějakou radu jak to rozchodit HDMI?
r34ktor (7477)|13.4.2012 17:15
[quote=paveltaj;499695]Neměl bys nějakou radu jak to rozchodit HDMI?[/quote]
Jak se chová po připojení jiného zařízení (např. TV)?
paveltaj (3)|13.4.2012 17:30
jiné zařízení jsem nezkoušel, a dolu k televizi nebo televizi tahat sem se mi nějak moc nechce. dostal jsem tip že by to mohlo být zakázano nekde v nastavení grafiky, ale já v těch win7 to nastavení nikde nemužu ani najit :-/ patrám nad tim jak blbec a nic. :-/