Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

My Net N750

golfLC (3)|18.7.2012 11:26
Zdravím všetkých :-)

Včera som si zakúpil tento routher z dôvodu, že mám WDTVLIVE a WDTVLIVE HUB a chcel som mať všetky dáta prístupné z jedného miesta na všetky pripojené zariadenia. Na moje prekvapenie však uvedený routher s podporou pripojenia 2 HDD cez USB mi odmieta spolupracovať na prehrávanie mkv-ciek. DivX-y a AVI súbory idú bez problémov, aj itunes sťahovanie, ale pri spustení nejakého mkv-čka mi WDTV vypíše nepodporovaný formát. Viem, že ešte veľa užívateľov tento routher nemá, ale za pokus to stálo :-)
Má niekto podobné skúsenosti, alebo je to len niekde chyba v mojich nastaveniach? Myslím si, že problém bude skôr vo fw-y, nakoľko cez DLNA priamo na TV Samsung uvedené mkv-čká routher púšťa.
Ďakujem za každú radu...
Pripomínam ešte, že vo všetkých pripojených zariadeniach mám posledné najaktuálnejšie fw-y....
golfLC (3)|20.7.2012 22:19
No asi bude nejaký bug vo fw, nakoľko po jeho vypnutí a následnom prihlásení má znovu heslo od výroby, nie to ktoré som mu nadefinoval a dva dni používal bez problémov, až do reštartu :-(
DrZelenka (2491)|22.7.2012 20:04
[QUOTE=golfLC;509659]No asi bude nejaký bug vo fw, nakoľko po jeho vypnutí a následnom prihlásení má znovu heslo od výroby, nie to ktoré som mu nadefinoval a dva dni používal bez problémov, až do reštartu :-([/QUOTE]

A zkoušel jsi update?
golfLC (3)|23.7.2012 07:12
Samozrejme, inak v prvom príspevku posledná veta :-) Ale ohľadom toho hesla je to písané aj na zahraničných fórach....
Len som chcel nájsť niekoho, kto tento router má, či má rovnaké problémy, alebo či to náhodou nie je len nejaká pondelková séria :-)