Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Internet jde, ale nefungujou porhlížeče ani skype

Neregistrovaný (0)|27.8.2012 15:01
Tazatel: Michal Marek

Znění dotazu: Už déle mi blbnul celý počítač. Stále se mi vypínal, restartoval atd. (modrá smrt) no ale což počítač stále fungoval i internet. No když asi před 3 dny se mi zase vypnul počítač a v tu náhle mi nešel žádný PROHLÍŽEČ ani Skype (jediný prohlížeč který mi funguje je Explorer (64 bitová verze). Hamachi mi v pohodě jde k internetu jsem připojen bez porblému. Když někomu pučím síták internet a prohlížeče mu jdou bez problému takže chyba v Počítači. Při zapnutí Google Chrome mi to napíše Chyba 137(net::ERR_NAME_RESOLUTION_FAILED): Neznámá chyba. Bod obvnovení jsme zkoušel a samozřejmně že nepomohl. Dalš bod obnovení už dát nemohu jelikož mohu dát jenom z toho dne když jsem ho dával. Antivirus používám už docela dlouho NOD32 a nikdy sem neměl problém.
Děkuji za Poradu :)
DrZelenka (2491)|27.8.2012 17:52
Zkus v nastavení sítě ručně nastavit DNS server (8.8.8.8) a do příkazové řádky napsat "ipconfig /flushdns"
mima55 (2)|27.8.2012 18:39
[QUOTE=DrZelenka;512974]Zkus v nastavení sítě ručně nastavit DNS server (8.8.8.8) a do příkazové řádky napsat "ipconfig /flushdns"[/QUOTE]

Tak tohle mi vyjelo ....
mima55 (2)|27.8.2012 19:38
Mezipamět překládání dns byla úspěšně vyprázdněna
r34ktor (7477)|27.8.2012 19:44
Musíš zadat ipconfig /all. Ze zkráceného výpisu není poznat, zda došlo ke změně DNS.
kinjo (1)|19.8.2016 17:17
Konečně jsem našel svou opravu
vše funguje vrátí do normálu
http://www.deskdecode.com/err_name_resolution_failed/