Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Instalace grafické karty

Marekar (3)|31.1.2013 18:08
Ahoj všichni, před nedávnem se mi rozbila moje grafická karta GeForce GTS250 512MB a tak jsem si koupil novou a to tuhle: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] grafickou kartu jsem nikdy neistaloval a tak bych vás chtěl poprosit o rady jak to přesně udělat. Na net jsem se už samozřejmě díval a často se v různých návodech psalo, že mám nejdřív odinstalovat ovladače předešlé karty a to přes správce zařízení, jenže svou starou grafickou kartu už v PC nemám a ve správci zařízení se mně zobratuje jen moje integrovaná karta, na kterou teď jedu. Proto bych se chtěl taky zeptat jak mám odinstalovat ovladače své staré karty a jestli nemám něco udělat i s ovladači té integrované.Také jsem častokrát narazil na to že bych mněl v BIOSU změnit prioritu grafických karet nebo zakázat integrovanou, je to v tomhle případě třeba ?
Předem díky za rady a ochotu.
elpsycho (1602)|31.1.2013 19:04
Položka vypnutí integrované grafiky v BIOSu určitě bude, nicméně deaktivovat by se měla automaticky už tím, když máš jinou grafiku ve slotu. Z mých zkušeností s Nvidia ovladači - pokud už daný model znají, není třeba ani nic odinstalovávat, změněnou grafiku samy detekují. Jinak k odinstalaci bys je měl najít v ovládacích panelech přidat/odebrat programy.
Marekar (3)|31.1.2013 19:06
Takže grafiku akorát namontuju a všechno by mnělo být v pořádku ?
elpsycho (1602)|31.1.2013 19:15
Určitě nic nezkazíš tím když to zkusíš.
Marekar (3)|31.1.2013 20:49
Díky moc za rady, všechno jede jak má.