Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Surveys

Neregistrovaný (0)|17.7.2013 18:12
Tazatel: ABCD

Znění dotazu: Chcel by som stiahnuť jeden súbor, ktorý blokuje survey. Určite sa s tým už každý stretol. Väčšinou sú tam súťaže na iPhone, iPad či herné konzoly, kde si treba predplatiť nejakú službu, ktorá ale bude stále strhávať poplatky. Moja predstava je, že zadám moje číslo, overím PIN-kódom, takže si to predplatím. Tým by sa mi mal dať súbor stiahnuť a po stiahnutí by som za malý poplatok poslal SMS, ktorú je treba na deaktivovanie predplatného. Myslíte, že sa to takto dá spraviť a že mi nebudú potom nič stŕhať a posielať nejaké ďalšie SMS? Je to celkom anonymné a nedokážu z môjho mobilu potom niečo vyčítať? Alebo by som si mal radšej kúpiť osobitnú SIM kartu na surveye? Vopred ďakujem za pomoc.
DrZelenka (2491)|17.7.2013 19:11
Pokud jsem to dobře pochopil, tak chcete někde platit za to, že vám budou blokovat ty reklamní blbosti?

K tomuto slouží různé pluginy do prohlížeče (velmi známý je AdBlock), které jsou zdarma a jejich kvalita je velmi dobrá - čehokoliv placenýho bych se i bál (bál bych se, že to je jen podvod na vytažení peněz z lidí za nic).
ABCD. (0)|17.7.2013 19:34
Nie, AdBlock nepotrebujem - to neodstraňuje surveye.