Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Linksys WAG120N a O2 TV

Pokinator (7)|27.8.2013 12:56
Zdravím, měl bych dotaz zda li se dá rozjet přes tento adsl modem O2 TV. Po připojení mi tv hází chybu 470 žádný puk nebyl nalezen. Z O2 ve finále vylezlo, že potřebuji jejich modem Zyxel P-660HN-T3A, který mi však přijde naprosto totožný všemi výstupy i hardwarem. Šlo by nějak v administraci modemu změnit ,,něco" aby se tv chytla a já nemusel kupovat nový modem, nebo řešení žádné není?

Děkuji za pomoc a přeji pěkný den
romeno (40)|27.8.2013 15:28
O2 ma v tech Zyxelech nejaky svuj vlastni firmware , takze bohuzel jedine vzit modem od nich .
Mimochodem nevim proc v dnesni dobe platit za O2 TV kde jsou programy stejne v otresne kvalite , kdyz se da dnes chytit temer vse kdyz ma clovek poradnou antenu pres bezplatne DVB-T .
Ja osobne zdarma chytam Nova , Nova HD , Nova cinema , Fanda , Smíchov , Pohoda , CT1 , CT 1 HD , CT 2 , CT 2 HD , CT sport , CT sport HD , Prima , Prima cool , Prima zoom , Prima Love , Ocko , Ocko gold , Active , Retro music TV , STV 1 , STV 1 HD , STV 2 .
Zlinsky kraj .
zsdx (2098)|27.8.2013 16:58
Vynechal jsi Slagr TV :D
Modem koupis kolem [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] v aukci.
Pokinator (7)|27.8.2013 18:05
Byl tu u nás technik ze slovy, že kdo tomu rozumí, tak by to v modemu šlo přenastavit. (Bohužel u toho jsem nebyl abych se dověděl více) Souhlasím s romenem, ale ukončil jsem smlouvu s UPC satelitní tv, a zvolil internet a tv od O2. UPC nemá v mé ulici kabely na tv a internet, takže proto byla zvlášť tv a internet od t-mobile. Touto variantou ušetřím cca 600,- měsíčně, jenže už se musel pořídit powerline, a ted k tomu modem (díky za tip zdsx)...Takže žádná výhra :)
zsdx (2098)|27.8.2013 18:24
[QUOTE=Pokinator;541207]Byl tu u nás technik ze slovy, že kdo tomu rozumí, tak by to v modemu šlo přenastavit.[/QUOTE]

To nejspis ano, jde 'jen' o spravne VPI/VCI kody. Muzes vyzkouset.
Pokinator (7)|27.8.2013 21:56
Díky zkoušel jsem ale VPI/VCI lze měnit jen v položce základního nastavení což nikam nevedlo a nebo jsem slepej...Ale díky za rady :)
hugostieglitz (907)|27.8.2013 22:56
pokud chceš modem ,jeden origo od o2 se mi válí doma za 400.- + pošta je tvůj (mám adsl i vdsl)
Pokinator (7)|28.8.2013 12:07
[QUOTE=hugostieglitz;541245]pokud chceš modem ,jeden origo od o2 se mi válí doma za 400[/QUOTE]

A jak je starý? netušil jsem, že je i vdsl. Doma mi bylo řečeno, že už modem od 02 objednali, tak zkusím zjistit jestli se to dá nějak stornovat a poté dám vědět. Díky :)
hugostieglitz (907)|28.8.2013 16:37
je starý cca rok a půl-adsl-vdsl třičtvrtě roku-ted mám optiku