Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Tiskárna - po vyžádání a zapojení USB -> chyba

Neregistrovaný (0)|28.8.2013 08:30
Tazatel: jakubko

Znění dotazu: Dobrý den, z oficiálních stránkách HP jsem si stáhla zdarma ovladače na mojí tiskárnu PSC 1310 series all in one. Postupovala jsem podle pokynů, když mě vyžádali, abych zapojila USB kabel, ukázalo se na obrazovce, že propojení funfuje, ale dole v liště se mi ukázalo po chvilince, že HW není správně nainstalován (těsně po zapojení USB kabelu). Mám win7, proto jsem ovldače stahovala. Na starým PC s win XP jsem problémy neměla. Stáhla jsem i nejnovější aktualizace win7 a nic. Není ta tiskárna moc zastaralá na tento systém? V ovládacích panelech mi to u tiskárny ukazuje vikřičník a nefunguje. Zkoušela jsem několikrát odinstalovat a nainstalovat a stále stejný problém po zapojení USB, i když to nahlásí, že propojeníje v pořádku.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Jak už jsem psala výše - SW: OS WIndows 7 Ultimate
HW: tiskárna HP psc 1317 all-in-one
-zsdx (0)|28.8.2013 11:58
Pro zacatek bych vymenil kabel. Ovladace pro Win7 u HP jsou, mas spravnou verzi 32/64b?
jakubko1 (1)|28.8.2013 15:18
[QUOTE=-zsdx;541317]Pro zacatek bych vymenil kabel. Ovladace pro Win7 u HP jsou, mas spravnou verzi 32/64b?[/QUOTE]

Jsem se registrovala. Na notebooku, co má švagrová s winXP problém není a tiskárna funguje. I když jsem ovladače odinstalovala a znova nainstalovala (u švagrový), tam to šlo, tak vadu v kabelu nevidím. Ono i když tiskárnu odinstaluju a jen zapojím kabelu win7, tak automaticky začne instalace novýho HW a do pár sekund je u tiskárny vikřičník a hláška "software ovladače zařízení nebyl úspešně nainstalován."
Je jedno, jestli instaluju ovladače pomocí průvodce stažený z netu nebo jen zapojím kabel a systém si ovladače najde sám. Chyba stejná.