Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Podivne fungujici klavesy na nove klavesnici

Neregistrovaný (0)|22.10.2013 22:56
Tazatel: Dwane

Znění dotazu: Mam fungl novou klavesnici (Genius Manticore) a po chvili hrani me zarazilo, ze nektere klavesy se chovaji ponekud divne. Nakonec se mi to podarilo specifikovat na kombinaci dvou klaves a funguje to nasledovne: stisknu klavesu "s" a drzim ji, pote klepnu na klavesu "d" a system ji vidi zmacknutou i kdyz ji uz nedrzim (drzim pouze "s" a hra si mysli ze drzim obe kjlavesy najednou), teprve po uvolneni klavesy "s" to zaregistruje pusteni obou klaves najednou. Zkousel jsem to i napriklad v notepadu a jede mi radek "ssssss" a po klepnuti na d to jede "ddddddd" dokud nepustim klavesu "s". Obdobny problem nastane i pri drzeni klavesy "d" a klepnuti na "w".
Funguje to jen s temito dvema konkretnimi kombinacemi klaves. Predpokladam ze jde o vadu ve spoji v klavesnici, ale radeji se nejdrive ptam, nez to poslu na reklamaci, jestli nebude problem nekde jinde?
Neregistrovaný (0)|29.10.2013 18:24
zdravím,mám úplně stejný problém a to jsem již jednu klávesnici na reklamaci poslal, dnes mi přišla nová a dělá úplně to samé, neví někdo jak to odstranit?
díky za pomoc
Matherdet (955)|29.10.2013 18:28
Odstoupení od kupní smlouvy v 14 denní lhůtě, podle mě je to asi jen špatná klávesnice,měl jsem 5 let starou benq klavesku za 200 a nic takoveho se nestavalo,ted mám Roccat Valo a taky nic..
Neregistrovaný (0)|14.12.2013 14:04
Zdravím vespolek.
Podivně fungují klávesy "S" a "D", ale i "W" a "E". Mám dva kusy a je to stejná závada, jako je popisována. Nejedná se tedy o náhodu u jednoho kusu, ale úplně u všech. Rozdíl mezi mými dvěma klávesnicemi je jen v tom, že u jedné se "neodmačkne" klávesa vůbec a u druhé až po dvou vteřinách (myšleno tak, že se "odmačknou", až když pustím předchozí klávesu).
Je to škoda, protože jinak se jedná o povedenou klávesnici.
ICE_D (2754)|14.12.2013 14:25
A neni k te klavesnici nejaly specialni SW, bez ktereho ta klavesnice nefunguje uplne?