Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GTX 260 Extreme+ Problém

rocknrollcz (9)|22.5.2014 21:29
Zdravím, ještě před týdnem mi počítač fungoval bez problému, večer jsem si šel lehnout (asi po 4hodinovém hraní Dark Souls 2 na max.), a ráno jsem spustil PC, zapnul Dark Souls 2 a po cca 20.ti minutách se mi freeznul PC a obrazovka byla náhodné barvy(zelená,fialová,modrá) a je na tom vidět náznaky "snažení" vykreslení obrazu , od té doby to začalo dělat u jakekoliv hry po náhodných časech, z prvu to bylo že se mi (nejspíš po aktualizaci driveru) nějak pokazilo softwarové ovládání větráčku na grafice, přes MSI afterburner jsem si vetracek manualne nastavil na 95% když hraju, chvíli to běželo normálně a asi po 2 hodinách to začlo zase padat(ještě detail že nelze schodit hru nebo se z toho jakkoliv dostat, musím reset PC). Občas se stane, že PC nenaběhne a 1x dlouze a 2x krátce pípne ( v manualu je napsáno že je to problém s grafickou kartou), ale potom to na po pátý pokus naskočí a běží to normálně, skoušel jsem nainstalovat staré ovladače, skoušel jsem jiné RAMky, všechno bez výsledku.Grafika se nepřehřívá a pokud by byla na odpis tak by neměla naskočit vůbec ne?.. Prosím o pomoc, jsem už vážně zoufalý a v současné době nemám na upgrade prostředky.



PC Setup : Motherboard - Gigabyte GA-P35-DS3
Grafika - Nvidia GeForce GTX 260 Extreme +
RAM - 4Gb DDR2 (2 fyzické RAM)
CPU - Intel Core 2 Duo E8500 3.16 Ghz (overclock 3.2GHz)
OS - Windows 7 Ultimate 64 bit
ICE_D (2754)|22.5.2014 22:13
Zkus ji v jinem PC. Pokud bude blbnout taky, je na odpis. Pokud pobezi v cajku, mas problem v SW a bude nejlepsi reinstalovat cely system...
rocknrollcz (9)|22.5.2014 22:37
Nemam kde jinde jí zkusit, nebyla by jina moznost? (zkousel jsem program VMT na test grafický karty, psalo to 0 chyb)
johny__g (6387)|23.5.2014 08:11
Vyndat ze slotu, vyčistit kartu i slot jsi zkoušel? Zdroj je jaký - značka a výkon?
dzandra (1368)|23.5.2014 08:11
Hele no ona se možná nepřehřívá, ale já měl na stejně podobný problém. Jen jsem ji rozebral vyčistil, hromada bordelu v boxu, prachu a po složení zpět to přestalo dělat.