Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Připojení k GK

pepples (206)|17.6.2015 17:54
Zdravím.. chci si kupovat grafickou kartu GIGABYTE GTX 960 WINDFORCE 2X Gaming 2GB , která má 1x hdmi, 1x DVI-I a 1x DVI-D, + Display port.. problém je v tom, že potřebuju připojit 2x VGA monitor a televizi přes HDMI.. Potřeboval bych tedy nějakou redukci pro připojení těchto dvou monitorů.
Děkuji
pepples (206)|18.6.2015 13:02
Když použiju [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] výše zmíněné kartě bude to fungovat normálně pro 2 monitory?
další možnost.. fungovalo by tohle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] jeste s redukcí z dvi na VGA?
pepples (206)|21.6.2015 10:30
opravdu nikdo neodpoví? :(
Gouranga (699)|21.6.2015 11:47
S temi redukcemi je to docela zajimave. Mas dva vystupy, co maji analogovy signal - DVI-I a snad HDMI, takze moznost by byla:
DVI-I -> VGA
HDMI -> VGA (treba http://postovnezdarma.cz/redukce-z-vga-na-hdmi?gclid=CL6k9KrAoMYCFW7KtAodo7ELrw )
DVI-D -> HDMI, ale televize nebude mit zvuk (napr: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] )
Pro pouziti DP bys potreboval aktivini redukci, ale to je cenove trochu jinak..
pepples (206)|21.6.2015 20:28
právě jsem myslel, že [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] je aktivní redukce z DP na DVI-I když vstup je digital a vystup analog signal.
ICE_D (2754)|22.6.2015 19:10
Já jsem to chvíli koumal, ale pak jsem to vzdal. Mám dojem, že to redukcí nejde, protože aby tam šlo použít redukci z DVI na VGA, tak to musí být na grafice konektor DVI-I, který nese oba signály (analog i digital). Jenže takovej tam máš jenom jeden... Takže ano, do HDMI dáš televizi, do DVI-I dáš jeden monitor a toť vše. Ale možná se mýlím, nemám s tím zkušenot - já mám k PC připojenej monitor přes DVI a TV přes HDMI...
robky (3195)|22.6.2015 21:39
Dávnejšie som použil [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] na pripojenie jedného monitora z karty, ktorá mala iba DP.

Takže snáď by mohlo fungovať aj pripojenie viacerých monitorov :notsure

tzn.:
DVI-I - VGA (monitor)
DP-VGA redukcia (monitor)
HDMI - televízor