Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Aktualizace pro IBM notebooky

dzandra (1368)|15.8.2007 15:43
Potřeboval bych helpnout a nemám moc času (jsem zavalen a před dovolenou,takže to moc nemyslí), s aktualizací NB IBM Lenovo R60e. Jelikož jich mám totiž pod sebou dvacet kusů, tak bych potřeboval něco ve stylu wsus, ale aby to bylo jako IBM update server na lokální síti. Ono pro každý NB taha 700 Mb aktualizací se mi moc nechce :-)). NO koukal jsem že to jde i pouze stáhnout do Nb a instalovat odděleně,ale komu by se to chtělo odděleně instalovat že. Jo a kdyby to stahovalo aktualizace pro Z60 a T60, tak bych se vůbec nezlobil :-)
eraser (0)|15.8.2007 17:17
Pokiaľ nejaký aktualizačný SW podporuje nastavenie adresy pre súbor s updatom, tak by sa to teoreticky dalo spaviť. Či to ide, to netuším. Obdobné dačo má napr. antivírus NOD. :)

Ešte ma napadlo, že ak by sa to sosalo z netu, tak by mohol výborne poslúžiť proxy server a následne by sa to soslo raz a opätovne už z lokálneho proxy.
pavel_p (993)|15.8.2007 19:17
Napadá mě proxy, třeba SQUID a nastavit hodně brutální limity (velikost cache v GB, max_object_size či co to je za parametr třeba na 500MB ať to cachuje řádně velké soubory).
ICEBOSS (3435)|16.8.2007 07:41
koukej to tema nejak normalne pojmenovat!
dzandra (1368)|16.8.2007 07:42
No ty soubory se mi podaří uložit na disk, problém je,že bych to musel všude spouštět manuálně (což je pro informatika namáhavá prace :-))) )a navíc to zbytečně zabere kupu času, ale IBM nejsou moc ochotní a přesměrovávají mě na jejich partnery za což se mi platit nechce. Navíc když mám od nich 25 NB. Zatraceci jedni.

Teď jsem si přectl zprávičku ještě jednou od erasera a s tou proxy není špatný nápad. I když kerio je o ničem. :-((
dzandra (1368)|16.8.2007 10:38
[QUOTE=ICEBOSS;44606]koukej to tema nejak normalne pojmenovat![/QUOTE]

please, nějak jsem pozapoměl jak to můžu přejmenovat. Jinak bych to pojmenoval

aktulizace pro IBM notebooky :-)

//edit by boboco: Jako by se stalo...;)