Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s ATI Saphire 9550 na desce MSI KT 400 Ultra

mdvorscak (2)|18.8.2007 19:40
Mám problém s kartou Ati Saphire 9550 na desce MSI KT 400 Ultra. Používám Windows XP SP2. Systém kartu našel. Po instalaci ovladačú a Catalystu se mi karta nainstalovala korektně. Všechno funguje bez problémů ale jen do určité doby. Po čase při práci na PC (když nehraju hry) se karta sama vypne, a nereaguje na žádný podnět s klávesnice. Pomůže jen tvrdý restart. Po nabutování systému, karta opět chvíly běží bez problémů ale potom se znovu sama vypne. Chtěl bych někoho požádat o radu co s tím. Náhrál sem nejnovější ovladače chipsetu základní desky, nejnovější ovladače grafické karty i nejnovější Catalyst. Skoušel sem i starší verze ovladačů ale nepomohlo to.když odinstaluju ovladače tak karta beží pod ovladači standard VGA a nevypíná se. Kartu sem nepřetaktovával.
Díky Martin
Smeli (2302)|18.8.2007 20:08
[QUOTE=mdvorscak;44890]Mám problém s kartou Ati Saphire 9550 na desce MSI KT 400 Ultra. Používám Windows XP SP2. Systém kartu našel. Po instalaci ovladačú a Catalystu se mi karta nainstalovala korektně. Všechno funguje bez problémů ale jen do určité doby. Po čase při práci na PC (když nehraju hry) se karta sama vypne, a nereaguje na žádný podnět s klávesnice. Pomůže jen tvrdý restart. Po nabutování systému, karta opět chvíly běží bez problémů ale potom se znovu sama vypne. Chtěl bych někoho požádat o radu co s tím. Náhrál sem nejnovější ovladače chipsetu základní desky, nejnovější ovladače grafické karty i nejnovější Catalyst. Skoušel sem i starší verze ovladačů ale nepomohlo to.když odinstaluju ovladače tak karta beží pod ovladači standard VGA a nevypíná se. Kartu sem nepřetaktovával.
Díky Martin[/QUOTE]

Zkusils vypnout fast writes a nastavit AGP na 4x? :)

Cos měl za kartu před tím? Pokud nějakou nvidii doporučuju přeinstalovat okna
mdvorscak (2)|24.8.2007 21:00
[QUOTE=Smeli;44892]Zkusils vypnout fast writes a nastavit AGP na 4x? :)

Cos měl za kartu před tím? Pokud nějakou nvidii doporučuju přeinstalovat okna[/QUOTE]

Změnil sem rychlost AGP na 4x a všechno funguje bez problémů. Děkuju za radu. Ahoj