Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Nejde WIN 7 Update

Neregistrovaný (0)|26.12.2015 21:50
Tazatel: Slávek

Znění dotazu: Založen: 03. listopad 2006

Odpovědět s citací Upravit příspěvek Smazat příspěvek Reportovat tento příspěvek Nahoru


Dobrý den,přešel jsem zpátky z win 10 na win 7 64bit.Zároven jsem upgradoval grafickou kartu z Ati Radeon 4850 na Nvidia 750 Ti.Udělal jsem čistou přeinstalaci nahrál ovladače začal stahovat aktualizace,ale asi po stažení 25 aktualizací když jsem chtěl vyhledat další aktualizace win update mě napsal že abych mohl stahovat další aktualizace musím si stáhnout Služba Agent webu Windows Update 7.6.7600.320
Agent služby Windows Update umožňuje počítači vyhledávat a instalovat aktualizace z aktualizační služby. Agent se může automaticky sám podle potřeby aktualizovat, aby mohl komunikovat s aktualizační službou, pokud systém Windows vyhledává nové aktualizace.

Bohužel po této aktualizaci Win update se už pouze jenom načítá a nedokáže vyhledat další aktualizace i po hodině hledání stále se načítá a hledá.
Už jsem bezradný a nevím jak win update znova zprovoznit.
Předem díky za pomoc

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: AMD AThlon II X2 245,MSI AMD 770 C-45,MSI 750 Ti 2GB,10gGB Ram,WIN 7 64bit Home premium
Ventero (1280)|27.12.2015 10:50
To je naprosto běžné u ručního řízení. Je to nějaký buď bug nebo nějaká zhovadilost s prioritami WU od Microsoftu, který tuto dlouhodobou záležitost ignoruje i když se k ní přidala další chyba, kde potom ve většině případů nefunguje oznámení o aktualizacích a musí si člověk vždy sám zkontrolovat. Tento stav, než se porovnají potřebná data (dle mého odhadu funkčně stačí několik vteřin) trvá běžně 2 - 6 hodin, než se zobrazí seznam dostupných aktualizací a stejnou dobu potom trvá, než se začnou stahovat. Stahování a instalace všeho pak také trvá hodně hodně dlouho. Ty hňupy v MS už dávno měli vyhodit SP2 - u XP už touhle dobou byla trojka. Pak se na to taky vykvajzli. No a než připravíš komplet PC, tak kvůli těm polonesvéprávným pracovníkům MS zabiješ celý víkend.