Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skříně: Výběr skříně s požadavky

Neregistrovaný (0)|12.1.2016 00:27
Tazatel: Michal

Znění dotazu: Dobrý den ,Rád bych se poradil nebo spíš si nechal poradit pokud by to bylo možné. Scháním nějaký case Midle tower / Big tower jedno z toho do ceny max 1500Kč. Přičemž mám požadavky aby case byl samozřejmě aspoň v rámci možností kvalitní, měl už aspoň nějaký ventilátor z ceně ( Aspoň pozice na přední a zadní ventilátor s tím že jeden nebo nejhůře dva dokoupím ) Ale kriterium mám větrák v zádu a z předu minimálně. A chci se poradit jestli se vyplatí mít otvory na větráky i z vrchu a napomáhat vzduchu ven, myslím si že by se mi tam zbytečně snášel prach atd, jestli není lepší nechat ho zezhora přikrytý a mít jen boční / přední / zadní ventilátor. Nepotřebuji case nějak osvětlený ale samozřejmě že mi to nevadí. A ani by mi nevadili regulace otáček na přední straně. A poslední požadavek mám aby uvnitř byl dobrý systém na úchyt komponentů jako jsou disky a mechaniky. Nějaké plastové udělátka bych přežil nejspíš ale asi šroubky nebo nějaký bitelnější systém by neuškodil. Vím že asi žádám hodně ale myslím že takovéto casy se dělají v této cenové relaci pouze si moc nevím rady jaký přesně. Děkuji a omlouvám se za obsáhlý dotaz :)
breby (100)|12.1.2016 13:39
zkus se mrknout na SilentiumPC Gladius M35, soucasti jsou 2 vetraky
Neregistrovaný (0)|12.1.2016 15:51
Děkuji , vypadá hodně dobře. Mohl bych požádat o pomoc ještě mezi dvoumi grafickými kartami + zdrojem ? Mam strach aby se do této midle tower vešla grafika která je od společnosti gigabyte v mém seznamu kterej je dole. A vybírám si mezi dvěma kartama a nevím oni jsou víceméně podobný jen jiná značka. A nebo pak sem chtěl třetí která měla jádro s chipsetem od AMD ale zase 256 bit sběrnice. Tato : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nebo dvě které jsou v seznamu.
Díky :)
Tomak_CZ (392)|12.1.2016 19:34
Není tu seznam ani grafik, ani žádný zdroj?! Jinak max délka gpu zde v popisu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Neregistrovaný (0)|12.1.2016 20:26
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

---------- Doplněno v 21:26 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 21:25 ----------

Zde je seznam. A chci se zeptat budeli stačit na tuto sestavu třeba 430 W zdroj , počítal jsem to a měl by stačit stoprocentně i s rezervou s těmi komponenty co mám.
johny__g (6387)|13.1.2016 12:12
430 W zdroj by stačil, pokud to nebude takový odpad jako máš v seznamu.