Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Skrytá C:\WINDOWS

jps7410 (11)|1.9.2007 07:14
Zdravím, je to asi 14dní co se mi z C:\windows samo od sebe stala skrytá systémová složka a od té doby abych se do ní dostal musím nejprve zobrazit v panelu možnosti složky - zobrazení - a tady musím povolit zobrazení chráněných systémových složek OS. Nemám vůbec tušení jak k tomu došlo dříve byla C:\windows normálně vidět a teď tohle klikací zvěrstvo!! Bohužel ve vlastnostech této složky nelze možnost skrytá složka odfajfkovat. Myslím že jediný způsob jak to vyřešit je přepsat hodnotu v registrech ale nemám tušení kde!!!!
NEVÍTE NĚKDO JAK NA TO.
Díky
ICEBOSS (3435)|1.9.2007 14:03
a nechytl si nejakej virus/spyware?
djbuba (19)|1.9.2007 15:03
[QUOTE=jps7410;46669]Zdravím, je to asi 14dní co se mi z C:\windows samo od sebe stala skrytá systémová složka a od té doby abych se do ní dostal musím nejprve zobrazit v panelu možnosti složky - zobrazení - a tady musím povolit zobrazení chráněných systémových složek OS. Nemám vůbec tušení jak k tomu došlo dříve byla C:\windows normálně vidět a teď tohle klikací zvěrstvo!! Bohužel ve vlastnostech této složky nelze možnost skrytá složka odfajfkovat. Myslím že jediný způsob jak to vyřešit je přepsat hodnotu v registrech ale nemám tušení kde!!!!
NEVÍTE NĚKDO JAK NA TO.
Díky[/QUOTE]

Určitě projeď pc na spyware a používej total commandera a ne hloupý až přiblblý rozhraní průzkumníka ve windows.
jps7410 (11)|1.9.2007 17:04
Díky všem za reakce je to přesně tak. V Totalu jsem změnil atributy a je to OK!!! Díky. PS: Pc jsem proskenoval od hlavy až k patě a nic takže stále nevím příčinu, ale budu pátrat dále.