Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

GeForce 7600 GS 256 MB a TV

Neuge (34)|10.9.2007 15:59
Rád bych se zde zeptal, jestli je možno do této grafické karty připojit TV. Nemyslim použít místo monitoru televizní obrazovku, ale připojit do PC televizní vysílání. Jediné vodítko pro mne je jedna černá zdířka v grafické karte, která má po bocích malé otvory. Taková ta černá, jde mi do ní zapojit kabel se žlutou koncovkou, pravdepodobne to je S-video ale nevim k čemu to je dobre. Tak nevím jestli to ta graficka karta nepodporuje nebo mam jen spatné kabely.
Jestli poradite, poprípade poskytnete návod jak na to, budu vdečný...děkuji
husky14 (4214)|10.9.2007 16:08
Jestli chces do PC dostat TV vysilani, tak k tomu je nejlepsi pouzit PCI TV kartu....
Neuge (34)|10.9.2007 16:51
OK dobře, a můžes mi prosímtě poradit nebo nějakou doporučit? Rad bych aby se pohybovala v cene okolo 1000 Kč(maximalne 1500) a aby zvalada hlavně plynulé nahrávání pořadů v co nejlepší kvalitě(kvalitě hodné normálního dívání a ne nějaké 640x480) a zároven aby se to přitom moc na mem PC nekousalo(P4 2,6 GHz GFX 7600 256 MB, 1 GB ram....vubec se v tom nevyznam, jen ještě jestli se to v tech cenovych kategoriich dela, tak by zchroustla i digit vysilaní. Par sem si jich nasel ale nejak se v tom nevyznam a prakticke zkusenosti jsou precijen lepší.
Předem moc děkuji...