Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

záleži (skoro) jen na chlazení! (do2000)

golemario (10)|15.9.2007 13:53
chystam sa kupit novy pc a pri skrini som zostal necakane stat. aj ked som precital dost recenzii stale si neviem vybrat - siroka ponuka. preto tu hladam nejake osobne zkusenosti. zalezi mi HLAVNE na CHLADENI a bol by som rad keby mala decentnejsi vzhlad a pevny tray. nezalezi mi az tak na bezsrobovej inst diskov, vyzore zadneho panelu a podobnym veciam ktore dvihaju cenu. moj limit je priblizne 2000 (bez zdroja). mam par kanditov:

AKASA Zen
GMC H60
CFI-1006 SOHO SERVER
Cooler Master Elite 330
Thermaltake Mambo (vzhlad je slabou strankou)
THERMALTAKE VD2000BNS Matrix
Thermaltake WingRS
Sharkoon Revenge
Sharkoon Rebel 9

Co myslite? ktora je najlepsia (hlavne chladenim) pripadne ina, lepsia - nemohol som prezriet vsetko (:
Dakujem za kazdu odpoved.
ICEBOSS (3435)|15.9.2007 20:08
AKASA ZEN je OK.

GMC H60 uz se neprodava. GMC zrusilo sklad v Nemecku a odbyt pry nebyl uplne idealni, protoze lidem bylo tezko priplatit 3 kila od Errorcasu nebo KME. Takze jedine nejaky skladovy zasoby nebo koupit z druhy ruky.

CFI - lidi si ju chvali, osobni zkusenost nemam

CM ELITE - pripada mi lehce hur zpracovany, zato je hodne levny.

MAMBO - prezitek... prvni levna bedna s 2*12cm, ale jinak nic moc.
Matrix neni designem muj salek piva... jinak vypada celkem slusne
Wing RS - 0,5mm plech SECC (kdyby to byl aspon SGCC), nebrat.

Sharkoon revenge - nachystej si nuzky na plech...
Rebel 9 - ty megavetraky fakt nemusim.


Ches dobre chlazenou bednu? Pak ta bedna musi byt trosku prostorna. Takze ti doporucim koupit Chieftec LBX nebo Chieftec LCX. Chlazení je super, zpracování taky. Stojí asi 2800 se zdrojem, ktery za tech 800 urcite prostrelis, nebo ti ho vymontuji a odectou primo pri koupi.
golemario (10)|16.9.2007 23:13
chieftec je fakt velka skrin, ten zdroj mi asi neodrataju, no a to je pre mna dost prachov.
Vyzera to tak ze si asi vystacim s tou akasou, je fakt pekna, skoda len, ze som cital, ze ma horsie chladenie diskov. mate s nou niekto zkusenosti?
A este jedna vec, chcem kupit Samsung SpinPoint T166 3.5" 320GB - nebude mi ta bedna skakat pod stolom?? (:
crasher.km (919)|17.9.2007 09:44
CFI nebrat... měl sem jednu doma .... 120 vzadu , hliník - říkám si bude fajn :) NEBYLA ...

Ber chieftec :) sice jsou vepředu 2x80 ,ale to je jediný zápor...
Mám middle chif ,3800+(pasivně AC) , na grafice pasiv od AC ,na nb hp pasiv od ASUsu ... jediný větráky mám ve zdroji a vzadu pod zdrojem 120 na 45% ve speedfanu .... a teploty jsou víc než dobré,na to ,že tam nejsou větráky, všechno pasiv,tak je to rlz :) navíc plechy atd atd
golemario (10)|17.9.2007 14:07
chieftec skrine vypadaju dobre, len som nenasiel ziadne recenzie
(okrem [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]) aby som ich mohol porovnat a vybrat podla potrieb. skoda len ze ich nedaju bez zdroja. ak hej tak kde? (viem ze na czc.cz odrataju 300 a to sa mi zda malo)
golemario (10)|19.9.2007 09:39
no nic, tak ja som si uz objednal tu akasu, myslim ze som nespravil chybu. a dik za nazory