Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Case Thermaltake Tsunami za cca 3900Kč s DPH.

xpetrp (40)|24.9.2007 01:07
Zdravím.

Chci si koupit ke své sestavě case
THERMALTAKE VA3000SWA TSUNAMI za cca 3900Kč s DPH.

1.
Case má zadní a přední větrák 12cm, ale přední je zakrytý dvířky.
Takže o nějakém kvalitním nasávání nemůže být asi řeč.
Těch 8 štěrbinek to asi nezachrání. Nebo jo?


2.

Někde na diskuzi jsem četl, že se mají dát "ruce pryč" od case, která má
použitý jen 0,8mm tlustý hliník. A tato case má právě 0,8mm hliník.
Minimum pro AL case je prý 1mm.
Co je na tom pravdy?

Nemáte někdo s touto skříní nějaké praktické zkušenosti?


Díky moc.
...No...Name... (586)|24.9.2007 08:28
Tak zkušenosti nemám...Ale pokud chcete chladit,tak si radši vyberte case přímo na to...Tohle je case spíš na to aby dobře vypadala,ikdyž i to neni moc velká pravda.Je pravda že těmi 8 mřížkami se pc moc nezchladí.Ale na druhou stranu můžu říct že moje EC5410 která má jen jednu přížku ve spodní straně předního panelu zatím taky úspěšně chladí.Takže to záleží i na výběru ventilátorů.Na té šiřce podle mě moc nezáleží.Je jasné že čím bude užší ,tím budou více slyšet ventilátory,ale jinak to snad ničemu nevadí.Na závěr tedy...Pokud chcete dobře chladit,vyberte něco jiného...
PersonalComputer (107)|24.9.2007 13:23
Když skříň která dobře chladí a je na chlazení udělaná (přitom nestojí majlant) tak asi bych zvolil Antec 900.
Tady na webu je recenze a i ho tu pár lidí má... Tsunami je jen hliníkové o trošku (opravdu jen trošku) lepší soprano... Soprano (klasiku-žádné RS nebo DX) jsem měl a byla to docela dobrá skříň.

Z Big toweru za podobnou cenu se mi líbí chieftec (nevím jaký typ jen vím že je modrej :D)
xpetrp (40)|6.10.2007 23:50
Zdravím.

Trochu jsem slevil a chtěl bych koupit case s podélně uloženým košem na HDD
THERMALTAKE VB1000SWS SOPRANO
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

a dát do ní grafiku řady 8800GTS a 2x HDD?

Case je hluboká 478mm.

Když počítám:
MB 310mm, HDD 141mm, přední větrák 25mm a vše od větráku k předním dvířkám cca 20mm , tak dostanu 496mm.
To znamená, že HDD bude určitě zasahovat přes základní desku.

[FONT="][FONT=Verdana]
Nemá někdo praktické zkušenosti jestli se do této skříně vejde grafika 8800GTS + 2ks HDD a nebude to hodně "natěsno"?


Moc díky.[/FONT]

[/FONT]
eraser (0)|7.10.2007 19:42
Ak si budeš kupovať ľubovolnú skrinku od Tt, tak by bolo ideálne, keby si si najskôr overil vydarenosť dodávaných ventilátorov.