Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

BEER

ICEBOSS (3435)|30.10.2007 09:19
Nejlepsi pyvo je hoegaarden a ten tam je :cool: Nechapu, jak ti muze chutnat to pivo vyrobene z odpadnich stok... (starobrno)...
-HoNY- (557)|31.10.2007 08:20
Hoegaarden se odjakživa píše se dvěma "A" Na Pivní pohotovosti mají chybný popis v ceníku. :mistake
http://www.hoegaarden.com/nl/productinfo.html

Levný piva (čti desítka a jedenáctka) jsou všechny stejně hnusný patoky, nedávno jsem měl Ostravar. Měl stejnou barvu jak Gambáč a chutnal stejně (hnusně) jako Bahno. :runaway Ale za co je v té Ostavě musím pochválit, tak že měli pořádně vypláchnutý trubky.:thumb
pas!k (3765)|31.10.2007 08:38
Mno ona ani plzen neni co bejvala .. dokonce i na blahovce bylo spatny obdobi .. me treba chutnaj dalesice a u zelene kocky je maj luxusni .. obcas si davam svijany u srdci a ty mi taky jedou .. zbytek piv mi tak nejak prijde jako stejny samosery ale je fakt ze takovy gambrinus jsem si nedal nekolik let a ani s tim nebudu zacinat ... dokud v okoli budou tocit piva ktery mi chutnaj radeji zajdu na ne nez si trapit zaludek rezavou vodou.
crasher.km (919)|31.10.2007 14:56
Jojo ...dobrý ,čistý trubky jsou opravdu základ a to vím moc dobře ,protože sem taky jednu dobu čistil :D A je opravdu rozdíl zajít na pivo po vyčištění a před vyčištěním ;) Sice bych si nikde nedal pivo u Tajvanců (wongů,asiatů...jinej kraj,jinej mrav :D ) ale je pravda,že je maj na moravě nejčistější a starají se o to a pravidelně si sami volají a čištění :)
delaware (4)|24.11.2007 21:01
Budvar, Branik, Krakonos :D, Nektar (ale jen stara receptura strakonickyho piva, ted prejmenovany uz je to o nicem...) a Heineken. Ale jako vlastenec podporuju mensi pivovary, treba toho Krakonose.
V posledni dobe vubec nemusim Plzen, moc mi nesedne...
Ale jedno z nejlepsich piv vubec vari Litevci - znacka Svyturis. Je trochu silnejsi nez nase - a chutna, moc.
Pavel Boček (4169)|8.12.2007 01:07
Tde se sem myslím hodí :D YouTube - Broadcast Yourself.
midji (16)|8.12.2007 01:36
Pilsner Urquell, Budvarek ... to jsou my favoriti ...
ä vrele nedoporucuju nymbursky samoser Postriziny ... :D
ICE_D (2754)|23.2.2008 14:55
Nejradsi si dam Budvarek 10ku :D
Sieben (513)|23.2.2008 15:09
černýho kozlíka
Pavel Boček (4169)|23.2.2008 17:12
[QUOTE=boboco;53767]A hele!!! -Kolega z Trutnova:D:D:D Jo, tady skoro každej pije Krákoru:) -kromě mě of course:turtle[/QUOTE]

Tak jsme s kamarády zapadli když byl lyžák do jednoho pajzlu...no řeknu vám, mít na výběr, tak v životě už nechci pít nic jinýho. Za 15 Kč skvělá dvanáctka Krakonoš :eek:
petr.svec (320)|12.8.2009 09:02
jde jen o dvě první flašky... pak už můžeme pít u tu variantu za 6,- včetně flašky ha ha