Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Jan Dudek
Lásko, je to paráda :­-­)
Odpovědět0  0
Rozdíl ale není zas tak markantní ­- počet mužů ve věku 15 ­- 24 podle CSÚ ­- 718 269. A počet žen je 685 831. Pro lepší představu ­- na 100 mužů připadá asi 96 žen ve věku 14 ­- 25. Toto číslo je velmi dobré. Třeba v Indii je na 100 mužů asi 80 žen a v Arabských zemích to je ještě horší. nejlepší je to ve východních slovanských zemích, kde je asi 105 ­- 110 žen na 100 mužů.
Odpovědět0  0
Výjimka potvrzuje pravidlo :)
Odpovědět0  0
Inspirace nedojde, když článek bude obohacen fotkami holky a HW :)
Odpovědět0  0
No holky se balí lehce i těžce. Záleží na tom jak vysoké preference máš a jestli máš vůbec někoho na odmítaní :­)
Odpovědět0  0
No holky se balí lehce i těžce. Záleží na tom jak vysoké preference máš a jestli máš vůbec někoho na odmítaní :­)
Odpovědět0  0
Dáši, ty se teda rád hádáš :­) Můj názor je takový, že dělit nelze, ale jako zpestření jsem chtěl nějaké rozdělení udělat ­- děláme to u základních desek, uděláme to u žen :­) Kdybych to psal do Brava ten článek, byl by koncipován jinak. Nepopírám, že černovlásky neexistují, ale jsou to také brunetky :­) Posílám pusu
Odpovědět0  0
Ze by vcetne seriového čísla ­(rozuměj telefoního :­). Budu o tom přemýšel. Ale vážně. Mám myšlenku, kterou se snažím realizovat ­- chci fotit holky a HW. a uvádět to každý pátek jako lehké téma.
Odpovědět0  0
Tmavovlasky neexistuji a stojim si za tim :­) Jsou to brunetky s produkci nadmerneho mnozstvi vlasoveho pigmentu. Blondynky naopak pigmentu maji malo. Tmavovlasky = Brunetky
Odpovědět0  0
Je pravdou, že v mém životě figurovali hlavně brunetky ­(často se jménem Petra ­- celkem 3 kusy­). To přiznávám! Blondýnky jsou taky super, ale prostě znám moc blondýnek, které neví co chtějí :­) Ale jak jsem napsal, to rozdělení je spíše jako zpestření. Každá holka je unikátní a nelze to dělit podle vlasů. :)
Odpovědět0  0
No měl jsem zkušenost s více brunetkama. Upřimně však hodnotit holky podle vlasů nelze :­) Každá je úplně jiná. Třeba jsou i frigní zrkzky, i když žádné takové neznám. Ono jsem to rozdělil, aby to bylo zajímavější.
Odpovědět0  0
Nemas na sebe mail nebo ICQ?
Odpovědět0  0
Kolega mi napsal, ať se taky pochlubím svou přítelkyní ­- tady je její fotka ­- http:­/­/www.photopost.cz­/galeriefoto.php?id=139106
Odpovědět0  0
V ženách se vyznat se obecně nelze :­) Každá je jiná a pokud máte jednu, tak i ta vás může překvapit :­) Ale říkám si, že právě díky tomu, že jsou tak krásně nevyspytatelné je krásně s něma být.
Odpovědět0  0
Jojo, na konci článku je odkaz. Já jsem se v Uherském Hradišti narodil, mám tam rodinu a dívku. No já tam mám dokonce sestřenici od sestřenice :­) České holky jsou krásné
Odpovědět0  0
Nemám rád trapné články.Něco takového je strašně těžké napsat, aby to nebylo trapné. Tohle je seriózní článek.
Odpovědět0  0
Černovlásky neexistují ­- jsou to tmavé brunetky :)
Odpovědět0  0
Já krám také nemám :)
Odpovědět0  0
myslím si, že tohle všechno jsou žabymyší války. Opravdu si nemyslím, že ztratila moje reputace. Dřív jsem psával větší hovadiny. Za tímto článkem si stojím a rád budu diskutovat o každé desce, které jsem zde uvedl. Že na některé desky nevyšlo, prostě nejsou tak výhodné, že prostě na ně už prostor nezbyl. Že ASUS je lepší než MSI a naopak ­(nebo Gigabyte­). Tohle je velmi velmi diskutabilní, stejně jako AMD vs. Intel. ASUS je skvělá značka, pouze v případě AMD64 jsem si řídil informacemi, že není zas tak dobrý. Proto jsem uvedl radší stejně drahý Gigabyte. Mě ot vůbec neštve, udělal jsem co jsem měl ­- doporučil desky podle mého nejlepšího svědomí. Pokud s trím nesouhlasíte, tak si kupujte něco jiného. Jsou to VAŠE peníze. A pokdu jsem se někoho dotkl, že jsem nezmínil jeho desku nebo jeho favorita, tak se omlouvám, ale z mé perspektivy se nezdál tak dobrý. Vy si ho všajk určitě kupte. Drazí pánové, povzneste se nad toto a nehádejte se ve fórech, stejně je to úplně zbytečné. Nikoho většinou nepřesvědčíte aby změnil názor, každý je nějaký a stojí si za svým.

Jinak mě nejde o to být king, chci jen udělat radost čtenářům a nabídnout jim dobré počtení. V realém životě mám jiné priotiry. Třeba fotografování, opačné pohlaví atp. BTW. S těma deskama je to stejně jako s tím, jestli je lepší brunetka, blondýnka nebo zrzka. Opravdu to nelze přesnou s určitostí říci.
Odpovědět0  0
M8 cenu ale kupovat opravdu drahé desky jako ja ABIT Fatality? Jednu desku bez ohledu na cenu jsem uvedl ­- DFI NF4 ­- určitě se mnou souhlasíte. Ano šlo uvést ještě víc, ale ono opravdu nemá cenu tak drahé desky kupovat ­- za cenu přes 5000 Kč. Jinak tak mě napadá, že by asi čtenáři uvítali rozbor vsech desek pro určitou platformu.
Odpovědět0  0
jo to co říkáte je klasická deska s s Nforce 3 250Gb a s normálním AGP. Já ale v článku mluvil o K8N eo 3 s nForce 4 4x, která má ořezanou AGP.
Odpovědět0  0
Nemyslím to s váma upřimně :­) To bych byl pak jak Standa Gross a to fakt bych nechtěl :­)Myslím to tak, že chci napsat dobrý článek, a protože mi žádný z výrobu nedal ani základní desku ani nějaký jiný příspěvek, tak přece nebudu nikoho zvýhodňovat. Vybral jsem desky podle toho, která deska byla prostě nejvýhodnější pro lidi a na které jsou dobré ohlasy. Toť vše.
Odpovědět0  0
Martin mi to doporučil přesněji řešeno a já si jeho doporučení vhzal k srdci, nemám takový přehled jako on. Cenzura na SHW samozřejmě neexistuje.
Odpovědět0  0
V S478 je mnoho variant, které je potřeba zmínit. V S939 se ty desky zas tak neliší. Ano, kromě MSI jsem mohl uvést Gigabyte, ale ty desky se od sebe příliš neliší. EpoX a ABIT jsou poměrně drahé. Proto jsem je neuvedl.
Odpovědět0  0
Taky lze těžko říct, ktzeré desky jsou lepší než druhé. Já jsem postupoval podle ceny. Snažil jsem se najít nejzajímavější řešení, které bych mohl doporučit. Myslím, že každý svůj výběr bych moh obhájit. Že se na některé desky nedostalo? Bohužel nemám tolik času, abych se věnoval všem deskám co jsou na trhu, i tak to byl rosahově šílený článek. 95000 znaků to má komplet.
Odpovědět0  0
GeForce GT by vám měla jet, ale pomalu. Jak jsem se dočetl, tak AGP sběrnice je udělána z PCI. Můžu se však plést. Proto by výkon GForce 6800 mohl docela spadnout, kdybyste ji na AGRko použili. Slot je dělány hlavně pro starší karty jako přechodné řešení.
Odpovědět0  0
Zde se stale chyba při korekci článku. V originální verzi článku jsem se věnoval desce NF7, nikoliv NF7­-S. Tomu odpovídá popis i cena. Pro jistotu jsem to zkontroloval a je to tak. Sko tam přidělal redakční šotek, který článek do systému vkládal.
Odpovědět0  0
Děkuji za připomínku :­) Přístě budu používát nehorázně :)
Odpovědět0  0
Intel MB dělá ASUS a teď Foxconn, to s tou 100 % stabilitou je mýtus. Podobně na tom bude třeba i ten Gigabyte, který doporučuji do kanceláře. Problém Intelu je vysoka cena za to co dokáže nabídnout. To je důvod, proč jsem ho nezmínil při výběru konkrétních desek.
Odpovědět0  0
Protože jiné značky mají lepší poměr cena výkon. ABIT a Gigabyte jsou prostě cenově zajímavější. Nelze se zavděčit všem.
Odpovědět0  0
Já procházel recenze Anandtechu, tomu celkem věřím.
Odpovědět0  0
Pokud se podívate na stránky MSI na tuto desku je zařazena mezi nForce 4 Ultra desky. Takže pravděpodobně bude obsahovat tento čipset. Čipset nForce 4 4x zvládá pouze 800 MHz HT a máte ho v Neo 3 od MSI, nForce 4 v Neo 4 má 1000 MHz HT. Neo4ku od MSI určitě zkuste, cena je perfektní.
Odpovědět0  0
Nejlepší volbou je dnes Athlon 2800+ s jádrem K8, 2200+ s jádrem K7. Athlony XP Barton už dneska nemají příliš cenu, když tady máme Semprona 2800+ s jádrem Palermo.
Odpovědět0  0
Máte pravdu, věděl jsem , že s tím budou potíže a bude z toho velký flamewar,ale pak by byl můj článek o deskách nekompletní, Vybíral jsem nejzajímavější řešení podle cena­/výkon, plus jsem se procházel ohlasy na ně. Ano, trošku jsem vařil z vody, protože jsem je netestoval, ale snažil jsem se opravdu nacházet to nejzajímavější řešení. Celá práce na tom článku mi zabrala něco přes tři týdny. Bylo to vyčerpávající.
Odpovědět0  0
Jsou lidi, kteří půjdou do něčeho takového levného. Někdo opravdu nemá korunu nazbyt. ALe když už máte na Athlon 64 3000+, tak už má cenu upgradnout pořádně a jít do PCI Express ne? Proto to doporučuji. JInak desky s AGP jsou jen o 500 Kč levnější než s PCI Express. Mluvím od řešení od MSI Neo 3 a 4.
Odpovědět0  0
1, Za Pentium 320­/330 se omlouvám, jedná se samozřejmě o překlep.
2, Ceny desek od Intelu jsou vysoké na to, co nabízejí.
3, AsRocky jsou zajímavé, byť nevyspytatelné desky.
4, Overclocking je něco navíc, něco co se vám může hodit.
Odpovědět0  0
NForce 3 je už starší čipset, pokud už upgradujete snažte se jít do nových základních desek s PCI Express. PCI Express má mnohem větší budoucnost. AGP bude už jen zkomírat. Pokud můžete, tak už upgradnete pořádně Vyplatí se to do budoucnosti, kdy už nebudou pořádné AGP karty. Neříkám, že jsou ty desky špatné, ale prostě je nedoporučuji, protože to není pořádný upgrade a v budoucnosti vás omezí.
Odpovědět0  0
Čistě NF7 nemá Serial ATA, je to nejlevnější deska, kterou jsem zmiňoval v článku. NF7­-S Serial ATA má.
Odpovědět0  0
jak jsem psal, tak jsem info přebíral od kolegů co to testovali. Testovat takové množství desek je čistě nemožné. TO bych dělal půl roku. AsRock může být dobrý, proto jsem ho zmínil. Ale ruku do ohně bych za něj nedal.
Odpovědět0  0
Netlačím žádné desky, snažil jsem se vybrat nejlepší desky s poměrem cena výýkona a radit se s kolegy jestli jsou to pravé ořechové. Opravdu žádnou desku nechci tlačit, jsem opravdu nezávislý novinář.
Odpovědět0  0
Článek se povedl, ale samozeřejmě lidé s mým doporučení nemusí být spokojení. Věděl jsem, že to tak dopadne. Proč tu není ten gigabyte? Protože je desek tolik, že bych to prostě nezvládl všechno napsat. Gigabyte je určitě super,ale MSI má nejlepší poměr cena­/výkon a má 1000 MHz HT. ABIT FAtal1ty bych nikdy nedoporučil, za prvné je nehorentně drahá a musí dělat neuvěřitelný hluk v počítači. To bych spíše doporučil Diamond od MSI.
Odpovědět0  0
ASUS je v Intelu skvělý, v AMD podle mého názoru průměrný. V K8 jsem měl uveden A8N se SLI a byl jsem přemluven Štěpánkem, ať ho změním, že je to prý něejvětší shit co může být. Osobně nevím, s K8 nemám zkušenosti, tak jsem se radilo s kolegy a tohle mi poradili a já to převzal. Přiznávám se.
Odpovědět0  0
Snažil jsem se vybírat od každého řešení nějakého zajímavého příznivce. NForce 4 na S939 zastupuje Neo4ka, jeji cena je bezkonkurenční, byť asi není tak dobrá jak ten Gigabyte
Odpovědět0  0
Toto je diskutabilní ­- spoustu mých kolegů jako třeba Eagle by se do krve bilo za VIA. A já tvrdím ­- velmi těžko porovnávat kvality southbridgů. Přesto neznám nikoho kdo má VT8235 či VT8237 kdo by si stěžoval. Osobně si myslím, že opravdu kvalitní dělá southbridge asi Intel.

SiS 748FX možná na stránkách SiS nenajdete, ale mrkněte třeba na stránky LEVI, CzechComputeru nebo PCChips, jaký to čipset to ta ECS­/PCChips 848A má
Odpovědět0  0
Ty velké A museli vzniknout v posteditaci. V mém originálním článku se nevyskytují.

Ohledně slova ­"hajcuje­" ­- můžeme o tom dlouho diskutovat jestli to je vhodné či nikoliv. Já rád používám některé slovní specialitky na zpestření článku. V delším díle jsem si u desky DFI dovolil přídomek ­- ­"frajerská­". Slovo ­"hajcuje­" je samozřejmě nespisovné, ale zároveň patří do obecné češtiny a je všeobecně známo. Je pravděpodobně převzato z německého slova ­"hitzen­" ­(možná to není přesné, má němčina je spíše slabší­). Nejenom já, ale třeba i Jirka Kwolek z PCtuningu rád používá atypické slovní specialitky jako je třeba ­"fíčurky­" ­- převzáto z anglického slova ­"features­". Toto slovíčko jsem také chtěl použít, ale kvůli své novosti jsem ho radši nepoužti a radši používal české evivalent ­- vlastnosti, možnosti atp.

Pokud by se většímu počtu čtenářů různé zpestřující slovíčka nelíbili, tak přejdu do strohé spisovné češtiny.

Odpovědět0  0
Jaké maáte zušenosti s tím ASUSem? Všichni mi kolehgové tvrdí, že ASUS je pro AMD64 to nejhoprší co můžete koupit. Proto jsem nakonec doporučil Gigabyte SLI.
Odpovědět0  0
Kdybych měl popsat všechny čipsety, co byly za posledních sedm let, tak by mi to trvalo ještě jeden další měsíc. Zabýval jsem se pouze čipsety, které jsou na trhu. Jinak AMD 760 byl skvělý čipset, hlavně do serverů ­(ve verzi MP a MPX
Odpovědět0  0
NForce 2 s jednokanálovým řadičem se v deskách skoro neobjevoval. S MCP­-T máte pravdu. Jinak ty čipsety od VIA jsou složité, oficiálně nepodporují FSB 400, ale objevují se desky, které s těito čipsety FSB podporují, třeba pozdější revize KM400. Bohužel rozsah článku byl natolik velký, že jsem se nemohl všemu dopodrobna věnovat. Jinak KT400 oficiálně opravdu podporují jen 333 MHz FSB.
Odpovědět0  0
Samozřejmě máte pravdu, nebyla jedno čipové řešení. Ono jsem se spletl, když jsem to psal a pak jsem to dodatečně opravoval a tohle jsem už nepostřehl. Moc se omlouvám, celý článek má 95 000 znaků, něco sem tam uletí.
Odpovědět0  0
Gigabyte je moc dobrý pro AMD. V případě AMD, doporučuji zejména Gigabyte a MSI. V high­-endu DFI.
Odpovědět0  0
Taky jsem se divil, ale koukněte třeba tady ­- [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Odpovědět0  0
KT890 se dělá hlavně pro S939. Ale netvrdil bych, že ho dělá hodně firem, nForce 4 je MNOHEM více rozšířený.
Odpovědět0  0
Jde o oslí můstek, je to hlavně určeno pro starší grafiky jako přechodné řešení, abyste si následní mohli koupit PCI Express kartu. Na 2D to bohatě stačí, na 3D nikoliv
Odpovědět0  0
Vysvětlím jak jsem to myslel s tím nForce 2. NForce 2 byl prvotně určen hlavně pro top modely Athlonu XP. Měl jsem na mysli zejména Bartony na vysokých frekvencích. Levné Semprony 2200+ si opravdu vystačí skoro se vším, ale samozřejmě, když chtete taktovat, tak nForce 2 se bude samozřejmě hodit i zde. Ono nejlepší bude, když si přečtete i zístřejší článek ­- o výběru konkretních desek. Zde jsem docela dost doporučoval nForce pro Semprony.
Odpovědět0  0
i915 nemá nativní podporu AGP, ale prodávají se desky s šipsetem 915, které AGP mají, prodává je AsRock
Odpovědět0  0
Co se týče AsRocku, neměl jsem osobní zkušenosti a tak jsem se ptal lidí a mnoho lidí ­- jak Martin Štěpánek tak další známí mi potrdili, že AsRock je nevyspytatelný. Ale špatný není. Ve třetím dílu, který výjde ve středu mám seznam doporučených desek a tam mám AsRock poměrně hodně zastoupen kvůli jeho výjimečnosti.
Odpovědět0  0
Článek má tři části ­- tohle je jen začátek :­)
Odpovědět0  0
Jsem zvědav na tu Xpress 200 od Jetway. Overclockovat to jde prý až na 266 podle ocworkbench.
Odpovědět0  0
Jinak o nVidii bych neřekl, že je drahá. Je srovnatelná jak s VIA, tak ATI. Samozřejmě high­-end řešení jsou předražená.
Odpovědět0  0
Tohle dělá JetWay. Jinak v recenzi jsi zapoměl zmínit, že co se týče overclockingu je na tom tahle deska mizerně
Odpovědět0  0
Rozdíl mezi AMD 3000+ a AMD 3500+ je minimální. AMD 3500+ smysl nemá ani pro lidi, co vyžadují špičkový výkon ve hrách, totéž může nabídnout AMD 3000+. Vůbec bych tady nepletl elektřinu, nemyslím, že by se tak dalo ospravedlnit koupi dražšího procesoru, protože jestli byste ušetřili pár korun za den, bylo by to moc. Nevěřím, že by vám to dalo za rok tisícovku a to byste ten procesor musel immerwere zatěžovat. a nezapomínejte, že AMD 3000+ jde přetkatovat tak že výkonnostně 3500+ zastíní. AMD 3500+má smysl pro lidi, co mají ty peníze a chtějí mít dobrý pocít, že mají super procesor.
Odpovědět0  0
Celý článek byl zaměřen na desktopové procesory a v tomto ohledu jsou procesory pro Socket 939 nejvyšší řadou AMD. Opterony a spol. je hlavně serverový procesor, který není dělaný na to, aby se strkal do desktopů.
Odpovědět0  0
Jsem student ekonomie a proto vím, že je potřeba se chovat racionálně :­). Ono nelze přemýšlet nad tím, co bude v daleké budoucnosti. Taky proto jsem se nepouštěl do věštění budoucnosti co nás čeká a možná ... mine či nemine :­) Je důležité vycházet ze současné či velmi blízké budoucnosti a počítat s tím, co právě je. Ano, procesory morálně stárnou ­(nikoliv však výkonnově ­- pořád máte to co jste si koupili­), ale myslím, že byste to neměli řešit. Prostě vyberte nějakou vhodnou variantu pro vás a řeště další věci. Já jsem si třeba teďka taky koupil nový foťák Canon 300D za 23000 Kč. Je teďka sice nový model Canon 350D, ale vůbec mě to nemrzí, protože jsem si koupil ten foťák nejlevnější co šlo a další penize radší investuju do objektivů než abych škudlil na Canon 20D, který je o 15 tisíc draží a funkčně velmi podobný.
Odpovědět0  0
Overclocking je něco, co by mělo být navíc. Ano, hodně lidí včetně mě provozuje procesor na standardní frekvenci, ale berte to, že vám jednu dobu nebude výkon stačit a tak se ho rozhodnete obverclockingem zvýšit. Jinak to, že můžete spálit overclockingem procesor je hloupý mýt šířený laiky a podporovaný výrobci procesorů. Procesor se NEMUŽE overclockingem zvyšit ­(teda pokud neprovádíme HW zásahy do desky, abychom dosáhly extrémních hodnot napětí­). Přetkatoval jsem desítky procesorů a žádný jsem při tom nezničil. A overclocking je jednoduchý u tzv. lama desek, které overclockingové možnosti předkládají uživateli na talíři ­(viz. MSI a ASUS desky­).
Odpovědět0  0
Bartoyn už opravdu nejsou to pravé ořechové. Vřele nedoporučuju. Je to slepá platforma. Za stejnou cenu jde koupit 90 nm Sempron s K8 jádrem a 256 kB cache.
Odpovědět0  0
Pokud ten procesor by stal kolem 6000 Kc, tak by uz stalo za nej uvazovat. To topeni neni zas tak horke, a ta cache by byla super na nektery typ aplikaci, treba v serverech se to sakra oplati Ale protože je te cache možná zbytečně moc pro obyčejný desktop a cena se bude pohybovat celkem výš, tak bych s kupováním 630 nespěchal, pokud si nestavíte server.
Odpovědět0  0
I podtaktování lze, i když se to dělá spíše výjmečně :­) Dík, ež jste na to upzozornil :)
Odpovědět0  0
to je dobry napad, ale vyvoj nejde tak rychle, aby byl potreba online clanek, stacil by spise obcasny update. Jinak vyber dalsich komponent bude
Odpovědět0  0
Jinak prosím, žádné označování se za nuly. Máme přeci úroveň. A já být přeci jen panem Válkem, tak se takových soudů zdržím, nejste už aktivním autorem a nedosáhl jste toho zas tolik, abyste mohl povýšenecky označovat za nulu. Nejde o profesionalitu, ale o slušnost. Stejně si myslím, že je hloupé se o těchto věcech háda,t kdo má vyšší čtennost. Hlavně ať každý dělá to co ho baví a podle svého nejlepšího svědomí. Přeju krásné dobré ráno i večer pánům Válkovi a Mrázkovi.

P.S.: Napsal jsem rozsáhlou a detailní preview Canonu 350D ­(má to 5,5 A4ky, smím to uveřejnit na digimanii?)
Odpovědět0  0
Já jsem jednou zažil, když můj článek za jedno dopoledne přečetlo 50 000 lidi, mohlo dokonce víc, bohužel server Computer Pressu to neustál a spadl.
Odpovědět0  0
Nesmíte zapomenou, že nemusíme přetaktovávat tak vysoko :­) Stačí třeba 2,5 GHz. A to myslím by mělo jít i s 3000+.
Odpovědět0  0
Ale na dlouhodobé vztahy doporučuju brunetky. Věrné, hodné, obětavé :­) Mám s takovou jednou taky zkušenost, která stále trvá :­). A na sex jsou také šikovné :)
Odpovědět0  0
Mrkni na www.Photopost.cz :­) tam přispívám.
Odpovědět0  0
Výrobní technologie dělá strašně moc, odvíjí se od ní přetaktovatelnost. Čím lepší vyýrobní technologie, tím může procesor dosáhnout vyšší frekvence. To je fakt!

Co se týče těch technologií, to s váma vůbec nesouhlasím. Podle mě jsou technologie ve většině případů jen marketingové lákadla, které se prakticky neoplatí. 64 bit je vám v desktopech na nic. NoEx je fajn, ale jak jsem řekl, AMDčka to mají všechny a nechlubí se tím. Všechny nové instrukce, taky fajn, ale opět nění soft podpora. Jediné výhdnější je Cool n Quiet nebo HyperThreading, ale bez obou těchto technologií se dá obejít ­(a kdyby ne, tak je stejně výrobci procesorů strkají i do těch levných procesorů.

Jinak co se týče té teploty a vyzářených wttů jedná se o celý počítač. Já to netestoval, je to převzaté.
Odpovědět0  0
Mám zkušenost s jednou zrzkou ­- byla to ta nejnadrenější holka, kterou jsem kdy potkal. Byla taky strašně moc rajcovní :­) No pokud hledáte slečnu, na provozování neřestí, zrzku doporučuju :­) Jsou jak tornáda.
Odpovědět0  0
Ale John Done nepřeháněj to :­) Já se ti upřimně přiznám, že kdybych nemusel, tak to nepíšu. Jsem opravdu nadšený fotograf a chci spíše psát pro Digimánii:­) Ale zase na druhou stranu, proč nevyužít mých zkušeností z HW.
Odpovědět0  0
Vycházel jsem z aktuálních ceníků, a napsal, že zatí mnejsou. Logicky ale lze předpoklád, že budou. V příštím článku, kde budeme vybírat základní desky důrazně upozorním, že je dobré si na PCI Express S754 desky počkat.
Odpovědět0  0
Nikde jsem nezmínil, že Intel je lepší než AMD. Nechci se pouštět na tenký led, co je lepší a co je horší. Výkonnostně je na tom AMD trošku líp, ale faktem zůstává, že Intel a AMD mají podobné ceny při podobném výkonu.
Odpovědět0  0
Péťa Válek už není konkurence SHW. Taky už dávno opustil PCT a dělá něco úplně jiného.
Odpovědět0  0
Do budoucna bude 630tka pravděpodobně hodně zajímavým procesorem, ale dnes je ještě stále poměrně drahý.
Odpovědět0  0
Dostal jsem zadání, které plním. SHW si přál článek pro začátečníky a já se podle svého nejlepšího svědomí dostát těchto požadavků. Možná pro profíky bude tento článek zbytečný, ale snad pro začínající uživatele bude vhodným návodem při výběru procesoru. Jinak jsem se s SHW dohodl, na celé sérii článků pro začínající uživatele. S přání krásného dne Jan Dudek
Odpovědět0  0
Já mám taky brunety rád :­) ale blondýnkám se nebráním. Tak mě napadá, že výhodou žen oproti procesorům je, že můžete mít blondýnku i brunetku současně, když se vám je povede současně svést :)
Odpovědět0  0
Sempron 2600+ ma ale 128 kB L2 cache, proto jsem ho nedoporucil, za 400 korun vic sezenete model 2800+ s 256 kB L2 cache a to se vyplati.

Jinak prosím, nechi vyvolávat žádné flame. POjďme se radši bavit o tom, jestli jsou hezčí blondýnky nebo brunety. Myslím, že to bude smysluplnější než hádky AMD vs. Intel.
Odpovědět0  0
Opravdu se jedná o celou sestavu, v článku doupraveno.
Odpovědět0  0