Johny5cz
|
3.2.20121:03
Odpovědět0 0
Jan Kovar
|
15.11.201010:19
DD.
Škoda, že jste toho nenapsali víc o možnostech disku. Píšete, že je podporováno NTFS. Je ta podpora i pro zápis? To by byl velký přínos. Jsou podporovány Active Directory Services? Když už mám AD, tak bych rád nechal authentizaci přístupu k tomu sdílenému disku na AD. Tohle zařízení si běžný člověk nekoupí. To si koupí Geek nebo malá firma.
Honza
Odpovědět0 0
Launcha
|
29.3.201012:47
Pokud je zde uveden Netgear s Gbit switchem, mohla zde být i Tenda W330R nebo Linksys WRT320N. Chystám se zařídit si doma síť, kde chci mít připojen NAS, HTPC pro přehrávání HD filmů a WiFi přístupový bod. Koukal jsem se na nabídku Gbit WiFi routerů a zaujaly mě právě tyto produkty. Přimlouvám se proto za srovnání AP s těmito vlastnostmi (především Gbit LAN, která je pro NAS klíčová)
Odpovědět0 0
David Toman
|
24.3.201011:59
Odpovědět0 0
Recenze na tom odkaze nic moc, zkopírovaný manuál, zajímavé jsou spíš ty metodiky pro inspiraci. Chariot je standard, pro měření soustavných datových toků OK, problém je, že mezi scénáři nemá (nebo aspoň neměl) metodiku pro takovou charakteristiku zátěže jako psal Jajator
Odpovědět0 0
DoG.
|
6.11.201120:49
Ze nic moc.. nejlepsi web na testy sitovych zarizeni, jedina skutecna recenze se vsema informacema..
Odpovědět0 0
blackiee
|
23.3.201017:10
Zdravim, musim suhlasit s kolegom, preco chybaju testy na priepustnost LAN-LAN, pripadne LAN-WAN? Tento router mam uz doma a vybral som ho hlavne kvoli rychlosti LAN, planujem nakup NAS a priespustnost 1 GBit ethernetu je to, v com prave exceluje, preco na to neupozornit pripadnych zaujemcov? Mozno by sa mnohi divili, aka nizka je rychlost beznych routerov s "gigabitovym" ethernetom... Nie kazdeho zaujima iba rychlost Wifi - tam je rychlost vzdy obmedzena, na bezny web browsing naozaj takto drahe a vykonne zariadenie nie je potrebne, ale su oblasti, kde ano.
Odpovědět0 0
No, LAN-LAN propustnost.. řekl bych, že mezi propustností různých přepínačů téhle kategorie příliš velké rozdíly nebudou ;-)
Co se týče WAN-LAN propustnosti, to už by bylo zajímavější - i když myslím že pro většinu uživatelů to bude spíše filozofická debata - propustnost bude výrazně vyšší než rychlost internetového připojení (co jiného budou na WAN port připojovat). Čest výjimkám, které budou mezi sebou routovat tímhle routerem LAN sítě.
Ale údaj by to byl zajímavý, jen by se musely nastavit stejné podmínky pro testování propustnosti (nastavení FW, NAT, QoS, případné další funkcionality, které zatěžují procesor routeru atd.)
Odpovědět0 0
Ja myslim,ze tech vyjimek bude prave docela dost. Plno isp nabizi 100/100mbit ve vlastni siti, navic 100mbit internet je taky pomalu na kazdem rohu. Jak by se takovy router choval,kdyby pres neho stahovali dva uzivatele torenty,kazdy uzivatel aspon 2000 spojeni a do toho si bude treti chtit neco zahrat..Jinak podle me nema cenu testovat routery,protoze vsechno od 500kc do 50 000kc by dopadlo stejne..
Odpovědět0 0
Dobrý nápad, jen mě moc nenapadá, čím takový typ provozu při testování simulovat, aby to bylo navzájem porovnatelné.
Odpovědět0 0
Testy routru ve funkci AP jsme tedy viděli, teď ještě zjistit jak je na tom router jako router.
Odpovědět0 0