No, jak už jsem zmiňoval jinde, tohle je v SW celkem klasika. Důležitý jsou featury a vyřešení nejhorších bugů, aby ten soft jakž takž běžel a každou chvíli nepadal, a na zabezpečení povětšinou každej zvysoka ... protože na to už nemají kapacity (programátorů je nedostatek a jejich čas je drahej). V lepším případě mají unit testy, v horším ani to ne, o automatizovaných integračních testech finálních binárek na skutečným hw si tak leda nechat zdát (protože to není jednoduchá věc = je to drahý).
A co jsem měl tak možnost vidět při práci v různých (západních!!) firmách tak silně pochybuju že ostatní výrobci jsou na tom nějak extra líp. Například různý (starý) verze OpenSSL včetně občas vykopírovaných jednotlivých souborů v rámci různých projektů jedný firmy je taková klasika že to až hraničí s klišé, to jsem zažil víckrát osobně :D
Ideálně ještě máte 3rd party library s různými interními patchi, takže jí už nikdy nikdo neupgraduje protože by nastal masivní merge conflict a něčemu takovýmu se každej radši zdaleka vyhne :-))
Odpovědět0 0
vsetci LinkSys zariadenia, nech tie pecka pozerate spolu s Trumpikom
Odpovědět0 0
na vše od čínanů a hlavně na ně se musí dávat pozor, nikdy se komoušům nedá věřit
Odpovědět3 4
Věřit se nedá nikomu, proto také existují kontroly
Odpovědět3 0
u číny bych tu nedůvěru alespon zdvojnásobil :D stačí kouknout jak se chová k svým lidem jak asi se dívá na ostatní hlavně jako největší hrozba svobodného světa.
Odpovědět1 3
Největší hrozba pro sgresory, flákače a parazity. Čína se ke svým obvčanům chová příšerně. Fakt. Namísto aby vyplácela "dávky" tak přidělí práci. A namísto aby PO terroristickém útoku pěkně rychle sbalili oběti do pytlů a řekli, že si na to musíme zvyknout, tak zavírají terroristy. Ve stádiu přípravy, tudíž BEZ mrtvol.
Plus bych sí dovolil podotknout, že věci z číny prohlíželo právě kvůli paranoie stovky expertů a NIKDY nic nenašli. Kdežto u USA vykecal vojín Manning, že máte jistotu :) (aktivního odposlechu)
Odpovědět2 3
Paráda je samotné načasování. Npařed je zabádění výrobku kategoricky zakázáno, dokonce s velkohubým prohlášením, že ohrožuje národní bezpečnost a teprve potom se někdo začne zajímat, jaké to vlastně má vlastnosti. Jen doufám, že z nich HW vytáhne exemplárně příšernou částku za poškození dobrého jména bezúhonné společnosti. Vzhledem ke způsobené škodě by byla přiměřená žaloba v žádu stovky miliard či víc :)
Odpovědět4 3
No vzhledem k tomu ze HW vykazal za minuly rok ekonomicky rust pomluvam navzdory, tak bude asi dost tezke prokazat nejakou realnou skodu :D ne ze bych to tem UK saskum nepral, to zase jo ;)
Odpovědět3 1
Nebo vlastně ne národ, ale stát.
USA už Huawei nehodlají zakazovat - stačí jim, že jim Evropa vlezla do zadele a Hauwei odmítá. Samy si pak budou užívat levnou, kvalitní a o generaci lepší čínskou techniku.
Odpovědět8 2