Galerie 3
2 x GeForce 7300 GT od Biostaru
Aktualita Grafiky a hry GeForce GeForce 7 (G70) Biostar

2 x GeForce 7300 GT od Biostaru

Jiří Kovka

Společnost Biostar se snaží vydobýt si místo na trhu s grafickými kartami uvedením hned dvou přetaktovaných GeForce 7300 GT. První karta nese poněkud krkolomné označení ΣGate V7303GT21. Její jádro je nataktováno na frekvenci 500 MHz a paměti na rovných 1000 MHz (256 MB DDR3). Karta má navíc aktivní chlazení využívající moderní technologii Heat-Pipe. Druhá karta (ΣGate V7302GT21) má frekvence o něco skromnější, avšak oproti běžným GeForce 7300 GT kartám (jádro 350 MHz, paměti 667 MHz) má stále krapátko navrch. Její jádro je nataktováno na 400 MHz a paměti typu DDR2 (256 MB) v tomto případě na 700 MHz. Tato karta je vybavená taktéž Heat-Pipe chladičem, jedná se však o pasivní dvouslotovou verzi. Obě karty umí běžet v SLI režimu, mají VGA, DVI a HDTV výstup a navíc ke kartě dostanete přetaktovávací utilitku Turboclock. Biostar cenu nezveřejnil, doufejme jen, že se nebude pohybovat na úrovni o třídu výkonějších karet. Zdroj: www.techreport.com, www.techpowerup.com

Reklama

Společnost Biostar se snaží vydobýt si místo na trhu s grafickými kartami uvedením hned dvou přetaktovaných GeForce 7300 GT.

První karta nese poněkud krkolomné označení ΣGate V7303GT21. Její jádro je nataktováno na frekvenci 500 MHz a paměti na rovných 1000 MHz (256 MB DDR3). Karta má navíc aktivní chlazení využívající moderní technologii Heat-Pipe.

2 x GeForce 7300 GT od Biostaru

Druhá karta (ΣGate V7302GT21) má frekvence o něco skromnější, avšak oproti běžným GeForce 7300 GT kartám (jádro 350 MHz, paměti 667 MHz) má stále krapátko navrch. Její jádro je nataktováno na 400 MHz a paměti typu DDR2 (256 MB) v tomto případě na 700 MHz. Tato karta je vybavená taktéž Heat-Pipe chladičem, jedná se však o pasivní dvouslotovou verzi.

2 x GeForce 7300 GT od Biostaru

Obě karty umí běžet v SLI režimu, mají VGA, DVI a HDTV výstup a navíc ke kartě dostanete přetaktovávací utilitku Turboclock. Biostar cenu nezveřejnil, doufejme jen, že se nebude pohybovat na úrovni o třídu výkonějších karet.

Zdroj:

www.techreport.com

,

www.techpowerup.com


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama