Galerie 3
A-Data uvádí nové SD karty řady Premier
Aktualita Storage a RAM Paměťové karty ADATA

A-Data uvádí nové SD karty řady Premier

Milan Šurkala

Milan Šurkala

Společnost A-Data rozšířila trh paměťových karet o nové modely řady Premier. V nabídce se tak objevují 64GB SDXC a 8GB, 16GB a 32GB varianty SDHC. Všechny modely splňují specifikaci Class 10 a disponují rozhraní UHS-I. Přenosová rychlost při čtení je maximálně 50 MB/s, u zápisu je to už tradičně o něco nižších 33 MB/s. I to je ale slušné číslo, na požadavky vyšších rychlostí tu jsou dražší karty Premier Pro (95 MB/s / 45 MB/s). Při čtení karty nabízí 1300 IOPS (přístupových operací za sekundu), u zápisu je to jen 100 IOPS. Karty jsou odolné proti vodě, nárazu, magnetickým vlnám, rentgenovému záření a zvládnout pracovat v teplotním rozsahu -25°C až +85°C. Ceny byly nastaveny na 7, 10 a 21 britských liber (8 GB, 16 GB a 32 GB verze SDHC). Dále se objevily microSDHC a microSDXC řady Premier. I v tomto případě tu najdete specifikaci Class 10 a UHS-I rozhraní. Rychlost čtení může být rovněž až 50 MB/s a zvládne 1400 IPS. U zápisu je to stále jen 100 IOPS, přesnou rychlost

Reklama

Společnost A-Data rozšířila trh paměťových karet o nové modely řady Premier. V nabídce se tak objevují 64GB SDXC a 8GB, 16GB a 32GB varianty SDHC. Všechny modely splňují specifikaci Class 10 a disponují rozhraní UHS-I. Přenosová rychlost při čtení je maximálně 50 MB/s, u zápisu je to už tradičně o něco nižších 33 MB/s. I to je ale slušné číslo, na požadavky vyšších rychlostí tu jsou dražší karty Premier Pro (95 MB/s / 45 MB/s). Při čtení karty nabízí 1300 IOPS (přístupových operací za sekundu), u zápisu je to jen 100 IOPS. Karty jsou odolné proti vodě, nárazu, magnetickým vlnám, rentgenovému záření a zvládnout pracovat v teplotním rozsahu -25°C až +85°C. Ceny byly nastaveny na 7, 10 a 21 britských liber (8 GB, 16 GB a 32 GB verze SDHC).

A-Data uvádí nové SD karty řady Premier


Dále se objevily microSDHC a microSDXC řady Premier. I v tomto případě tu najdete specifikaci Class 10 a UHS-I rozhraní. Rychlost čtení může být rovněž až 50 MB/s a zvládne 1400 IPS. U zápisu je to stále jen 100 IOPS, přesnou rychlost ale neznáme. I u těchto karet najdete stejnou odolnost jako u větších SDHC a SDXC modelů. Ceny byly stanoveny na 7, 11 a 22 britských liber (8GB, 16GB a 32GB varianta).

A-Data uvádí nové SD karty řady Premier


Zdroj: www.photographyblog.com, www.adata-group.com


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama