Abit s 1000 MHz HyperTransportem za $120
Aktualita Ostatní Různé

Abit s 1000 MHz HyperTransportem za $120

Štěpán Mrázek

Štěpán Mrázek

Společnost Abit připravuje základní desku s paticí Socket 754 a frekvencí sběrnice HyperTransport 1000 MHz. Jedná se o model Abit KV8 Pro (podrobněji se o něm dočtete v této aktualitě), který je již dostupný v některých japonských obchodech. Jeho cena se pohybuje v rozmezí $115 až $120. Pozn.: Zatímco pro plánovanou patici Socket 939 se počítá s procesory, které budou využívat 1000 MHz HyperTransport, tak ohledně patice socket 754 zatím nemáme bližší údaje.

Reklama

Společnost Abit připravuje základní desku s paticí Socket 754 a frekvencí sběrnice HyperTransport 1000 MHz. Jedná se o model Abit KV8 Pro (podrobněji se o něm dočtete v

této aktualitě

), který je již dostupný v některých japonských obchodech. Jeho cena se pohybuje v rozmezí $115 až $120.

Pozn.: Zatímco pro plánovanou patici Socket 939 se počítá s procesory, které budou využívat 1000 MHz HyperTransport, tak ohledně patice socket 754 zatím nemáme bližší údaje.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama