ATI uvádí beta verzi Catalystů pro AMD64
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Ostatní Různé

ATI uvádí beta verzi Catalystů pro AMD64

Štěpán Mrázek

Štěpán Mrázek

Společnost ATI Technologies uvedla beta verzi ovladačů Catalyst určenou pro řadu grafických karet Radeon, které podporují technologii AMD64. Na serveru AMD Zone byly uveřejněné testy pod operačním systémem Windows XP s notebookem postaveným na Athlonu 64 3000+ a grafickém čipu Radeon 9600 Mobility. Ovladače však mají určité problémy s Direct3D či OpenGL – namátkou Serious Sam či Quake 2/3.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Společnost ATI Technologies uvedla beta verzi ovladačů Catalyst určenou pro řadu grafických karet Radeon, které podporují technologii AMD64. Na serveru AMD Zone byly

uveřejněné testy

pod operačním systémem Windows XP s notebookem postaveným na Athlonu 64 3000+ a grafickém čipu Radeon 9600 Mobility. Ovladače však mají určité problémy s Direct3D či OpenGL – namátkou Serious Sam či Quake 2/3.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama