Galerie 2
AutoCont představuje bezdiskový klient s pasivním chlazením
Aktualita Ostatní Počítače Nettopy Autocont

AutoCont představuje bezdiskový klient s pasivním chlazením

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost AutoCont CZ a.s. si pro náš trh připravila bezdiskový a bezventilátorový klient Piccolo. Jeho rozměry jsou pouze 172 x 153 x 20 mm, takže na stole zabere jen minimum místa, a to zvláště když jej postavíme na hranu pomocí stojanu. Založen je na Windows XPembedded upraveného dle potřeb zákazníka a pracuje také s klienty VMware a Citrix. Využívá tzv. „zamknutou“ image odolnou proti narušení operačního systému a restartující se vždy do nezměněného systému. Mezi dalšími dostupnými infomacemi je slot pro karty Compact Flash, výstup DVI, spotřeba do 25 W, 1 GB RAM, Gbit LAN, 4x USB a stereo audio výstup i vstup. I se stojánkem přijde na 3900 Kč bez DPH a OS. Zdroj: TZ AutoCont

Reklama

Společnost AutoCont CZ a.s. si pro náš trh připravila bezdiskový a bezventilátorový klient Piccolo. Jeho rozměry jsou pouze 172 x 153 x 20 mm, takže na stole zabere jen minimum místa, a to zvláště když jej postavíme na hranu pomocí stojanu.

AutoCont představuje bezdiskový klient s pasivním chlazením

Založen je na Windows XPembedded upraveného dle potřeb zákazníka a pracuje také s klienty VMware a Citrix. Využívá tzv. „zamknutou“ image odolnou proti narušení operačního systému a restartující se vždy do nezměněného systému.

Mezi dalšími dostupnými infomacemi je slot pro karty Compact Flash, výstup DVI, spotřeba do 25 W, 1 GB RAM, Gbit LAN, 4x USB a stereo audio výstup i vstup. I se stojánkem přijde na 3900 Kč bez DPH a OS.

Zdroj: TZ

AutoCont


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama