Každoroční předvánoční slevové akce zahrnuté pod obvyklý Black Friday se týkají také oblíbené platformy GOG, která si zakládá na prodeji her bez DRM. Nyní se můžeme těšit na řadu slev, a to nezřídka i 75procentních.
Černý pátek na GOGu už začal, přičemž asi nikoho nezajímá, že ten opravdový dnes vychází na 25. listopadu. Obchody pod tímto označením spouští i několikadenní slevové akce, takže se podívejme na to, s čím začal právě GOG. Jeho zástupci vydali krátce předtím tiskovou zprávu, dle níž měl GOG Black Friday začít dnes během několika hodin, což se už stalo, jak je patrné z úvodní stránky platformy. Na té se píše, že s GOG Connect získáme zdarma známou ponurou plošinkovku Limbo, kterou už dříve zdarma nabízel i Steam. A i bez GOG Connect je Limbo doslova za hubičku, a to 1,89 eur s 80% slevou.
Další hry, které nám GOG zlevnil, jsou například následující:
- Divinity: Original Sin Enhanced Edition – 50 %
- Vampire: The Masquerade – Bloodlines – 75 %
- S.T.A.L.K.E.R. Series up to 75 %
- Kerbal Space Program – 40 %
- Grim Dawn – 40 %
- Day of the Tentacle Remastered – 33 %
- Banished – 75 %
Vedle toho bude od dnešního dne na GOGu k dispozici také nová hra Inside od Playdead.
Černý pátek na této platformě potrvá až do konce této neděle a není vyloučeno, že se seznam zlevněných titulů bude rozšiřovat. K těm jmenovaným či zobrazeným na screenshotu můžete zařadit ještě celé balíčky, jež si můžeme navíc sami sestavit, jako je BUILD YOUR OWN BUNDLE: RETROISM. Více se dozvíte přímo na stránkách
.
Zdroj: