Začátek tohoto roku se nese ve znamení nových řad počítačových zdrojů, přičemž výrobci nově představují také mnoho vysoce efektivních modelů s certifikací 80 Plus Gold. Mezi ty však nepatří nové Corsair TX V2 z Enthusiast Series, protože ty dosáhly "pouze" na certifikaci 80 Plus Bronze. Jedná se o pokračovatele původní řady TX s novým DC-DC konvertorem zajišťujícím stabilní napětí na výstupu, japonskými kondenzátory, jednou +12V větví a podporou více grafických karet i standardů ATX12V v2.31 a EPS 2.92. Novinky se budou dodávat s výkonem 650, 750 a 850 W. Zdroj: TZ Corsair
Začátek tohoto roku se nese ve znamení nových řad počítačových zdrojů, přičemž výrobci nově představují také mnoho vysoce efektivních modelů s certifikací 80 Plus Gold. Mezi ty však nepatří nové Corsair TX V2 z Enthusiast Series, protože ty dosáhly "pouze" na certifikaci 80 Plus Bronze.
Jedná se o pokračovatele původní řady TX s novým DC-DC konvertorem zajišťujícím stabilní napětí na výstupu, japonskými kondenzátory, jednou +12V větví a podporou více grafických karet i standardů ATX12V v2.31 a EPS 2.92. Novinky se budou dodávat s výkonem 650, 750 a 850 W.
Zdroj: TZ